Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

The Elder Scrolls Online: Elsweyr pozwoli nam zwiedzić państwo Khajlitów

Strona głównaThe Elder Scrolls Online: Elsweyr pozwoli nam zwiedzić państwo Khajlitów
16.01.2019 12:51
The Elder Scrolls Online: Elsweyr pozwoli nam zwiedzić państwo Khajlitów
Krzysztof Kempski
Krzysztof Kempski
bDKbkfra

To oficjalne: będą też smoki!

bDKbkfqt

Wczoraj Bethesda zorganizowała specjalny stream, podczas którego opowiedziała o przyszłości The Elder Scrolls Online. Plotki o nowym dodatku pojawiały się już w zeszłym tygodniu i pod tym względem konferencja z pewnością nie zawiodła. Dodatek nazywać będzie się Elsweyr, naturalnie od prowincji, w której toczyć sie będzie akcja rozszerzenia. To region, z którego wywodzi się rasa Khajlitów, czyli mówiąc najprościej ludzi-kotów. Będą też smoki, których powrót będzie ważnym motywem scenariusza.

Na smoki będziemy jednak nie tylko patrzeć, ale i mierzyć się z nimi. Oczywiście w nieco innej formie, co w The Elder Scrolls V. Z bestiami wiązać będą się specjalne eventy dla wielu graczy. Cennym wsparciem w walce może okazać się nowa klasa - twórcy zapowiedzieli dołączenie do gry nekromantów, mogących ożywić zwłoki zabitych mobów. Więcej szczegółów na ten temat wkrótce. Warto też wspomnieć, że Elsweyr nie będzie ostatnim w najbliższym czasie dodatkiem do gry.

The Elder Scrolls Online: Elsweyr

Rozszerzenie ukaże się już 4 czerwca na PC, PS4 oraz Xboksie One równocześnie (co nie jest w przypadku TESO standardową praktyką). Już można składać preordery, które kosztują około 170-190 złotych. Przed Elsweyr czeka nas też marcowe DLC zatytułowane Warthstone z dwoma nowymi lochami, a po premierze dużego dodatku dostaniemy dwa kolejne, pomniejsze DLC. Nie ujawniono jeszcze ich zawartości, wiadomo natomiast, że wszystkie DLC mają być mocno związane z Elsweyr. Twórcy określają je zbiorczo nazwą "Sezon Smoka".

bDKbkfqv

Krzysztof Kempski

bDKbkfrr