The Division 2 sprzedaje się o wiele gorzej od „jedynki”

W wersji pudełkowej co prawda, ale to i tak jakiś sygnał.

The Division 2 sprzedaje się o wiele gorzej od „jedynki”
Adam Piechota

Mówimy tutaj o rynku brytyjskim, zatem najważniejszym na kontynencie europejskim. Jak czytamy chociażby na Eurogamer.net, najnowsza produkcja sygnowana nazwiskiem Toma Clancy'ego w swoim premierowym weekendzie sprzedała zaledwie 20% tego, co w analogicznym okresie wyciągnął pierwowzór. 1/5! Jasne, oczywiście, sam Ubisoft podkreśla, że z roku na rok sprzedaż elektroniczna przynosi im coraz więcej zysku, a od pierwszego Division minęły prawie trzy lata, niemniej sprawa jest i tak odrobinę niepokojąca. Zwłaszcza jeśli przypomnimy sobie, jak olbrzymim hitem była tamta pozycja.

Obraz

Przypominam, że podobnie nieciekawie zaczynało Far Cry: New Dawn. Może rzeczywiście mamy, jako gracze, już przesyt ubitaśmociągu? O własnych wrażeniach z godzin spędzonych w Waszyngtonie opowiem Wam najpewniej jutro (też zastosujemy pewien myk, by oddalić w czasie ostateczny werdykt), więc teraz nie będę jeszcze niczego spoilerował. Bo widzicie - jest jednocześnie lepiej i gorzej. A że „jedynkę” nadrabiałem stosunkowo niedawno, to tym bardziej intrygujące.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
wiadomościubisoftwyniki sprzedaży

Wybrane dla Ciebie

Komentarze (11)
© Polygamia
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.