Zmien skórke
Logo Polygamii

The Crew 2 idzie na całość

Auta, samoloty, łodzie...

The Crew 2 na konferencji Ubi było pewniakiem. W ostatnie plotki można było wierzyć lub nie, ale prezentacja gry je potwierdziła. W redakcji liczyliśmy, że może w sequelu USA ustąpi miejca Europie. Ale nie – sequel będzie rozwinięty w inny sposób.

Najpierw były samochody. Potem doszły do nich motocykle. W sequelu… dojdą samoloty i motorówki. I oglądając tę prezentację zastanawiałem się czy kampania nie postawi gracza przed wyzwaniami znanymi z tych lepszych odcinków Top Gear. A widząc wyścigi terenówek z motorami poczułem nutkę emocji, które towarzyszyły mi w Motorstormie.

Jarałbym się, ale akurat model jazdy w The Crew mocno mnie zniechęcił. Nie wiem czy spodziewanie się czegoś innego w sequelu jest mądre, ale pozwólcie mi mieć nadzieję.

A jeśli idzie o The Crew 2, to tu możecie zapisać się do bety.

Maciej Kowalik

Więcej na temat:

1
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
1 Komentarze
0 Odpowiedzi
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
trackback

[…] The Crew 2 zbliża się wielkimi krokami. Ubisoft podało dzisiaj datę premiery gry. Ta zaplanowana została na 29 czerwca 2018 roku. Idealnie na początek wakacji. Produkcja zadebiutuje jednocześnie na PC, Xboksie One i PS4. Ujawnieniu daty premiery towarzyszy oczywiście nowy trailer. Nawiązuje on do głównej nowości względem pierwowzoru – możliwości ścigania się również na wodzie i w powietrzu. […]

Popularne wpisy

Popularne Gry