The Binding of Isaac na 3DS i tylko na 3DS

The Binding of Isaac na 3DS i tylko na 3DS

The Binding of Isaac na 3DS i tylko na 3DS
marcindmjqtx
03.01.2012 17:11, aktualizacja: 06.01.2016 11:39

The Binding of Issac jest świetną grą, a jej specyfika skłania do ciągłych prób  przechodzenia jej na nowo. Dlatego fajnie byłoby wziąć ją na długą podróż (nie musząc targać ze sobą laptopa). Być może posiadacze konsolki Nintendo dostaną taką możliwość.

Edmund McMillen, który razem z  Florianem Himslem stworzył grę, przyznał, że znajomy wydawca rozmawia aktualnie z Nintendo na temat możliwości wydania przygód Isaaca na ich konsolę przenośną. Jeśli firma się zgodzi, McMillen przekaże im grę, ale tylko pod warunkiem, że oni zajmą się przystosowaniem jej do sprzętu.

Jednocześnie zaprzeczył, że The Binding of Isaac mogłoby ukazać się na inne platformy - np. iOS czy konsole stacjonarne. 3DS będzie jedyną platformą, oprócz PC i Maca, na którą ewentualnie trafi gra.

Nie wiadomo skąd ta decyzja - na pewno McMillen średnio dogadywał się z Microsoftem, ale podobno już mu przeszło, co potwierdza dzisiejsza informacja o tym, że nowa gra jego studia nie trafi na PS3. Być może twórca jest fanem wielkiego "N" - to by wyjaśniało, czemu The Binding of Isaac chwilami bardzo przypomina starsze części The Legend of Zelda.

Najpierw VVVVVV na 3DS, teraz The Binding of Isaac - czyżby twórcy małych gier odnaleźli w Nintendo nowego przyjaciela.

327076170934348055
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)