Ten gracz zbudował nie tyle stanowisko do grania w Elite: Dangerous, co kokpit statku kosmicznego

Markusa Boesena wpisujemy do Polygamiowej Galerii Ludzi Pozytywnie Zakręconych.

Ten gracz zbudował nie tyle stanowisko do grania w Elite: Dangerous, co kokpit statku kosmicznego
marcindmjqtx

20.11.2014 | aktual.: 05.01.2016 15:23

W skład zestawu Boesena wchodzą przede wszystkim trzy projektory HD BenQ TH681 wyświetlające obraz na ekranach ustawionych pod kątem względem siebie. Napędzają to dwie karty graficzne Radeon R9 290 Tri-X OC w trybie Crossfire. Dźwięk zapewnia karta system Logitech Z-5500 Digital Surround Sound.

Ale to jeszcze nie wszystko. "Deskę rozdzielczą" Boesen zbudował sam. W jej skład wchodzą, między innymi, Saitek X52 Pro - dżojstik z przepustnicą - ekrany dotykowe, a także kontroler Leap Motion, który pozwala wydawać niektóre rozkazy przy pomocy gestów. A dzięki oprogramowaniu VoiceAttack można wydawać także komendy głosowe. Mało? Urządzenie na czapce Boesena śledzi ruchy głowy, od których z kolei uzależniony jest obraz na ekranach.

Niezwykłe stanowisko do grania można zobaczyć na tym filmiku:

Łał.

Premiera Elite: Dangerous będzie mieć miejsce 16 grudnia.

Tomasz Kutera

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)
© Polygamia
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.