Telling Lies, gra twórcy Her Story, pojawi się jeszcze w tym roku

Telling Lies, gra twórcy Her Story, pojawi się jeszcze w tym roku
Joanna Pamięta - Borkowska

28.03.2019 13:31

Jak to jest wejść z butami w czyjeś życie?

Her Story było produkcją niełatwą w tym sensie, że do prawdy trzeba się było samemu dokopać, ale też można było ukończyć grę z zerową wiedzą na temat tego, co się właściwie w życiu Hanny wydarzyło, co jest prawdą, a co nie. Telling Lies, zapowiedziane już dwa lata temu, ma dodatkowo skomplikować rozgrywkę i być ogólnie większym tytułem. Nad scenariuszem oczywiście pracuje Sam Barlow, zaś całą resztą zajmuje się studio Annapurna Interactive.

TELLING LIES | Teaser Trailer

Nie jest to w żadnym wypadku kontynuacja Her Story. Dostajemy tym razem czworo bohaterów, w których wcielili się Angela Sarafyan o niezwykłej urodzie, znana z serialu "Westworld", Logan Marshall-Green, Alexandra Shipp ("Deadpool 2") i Kerry Bishe ("Narcos"). Jak będzie przedstawiona ich historia?

Poznamy ją dzięki prywatnym nagraniom, przechwyconym przez organizację rządową i przetrzymywanym na skradzionym dysku. Dostaniemy laptopa z nagraniami pochodzącymi z dwóch lat.

Ze względu na charakter nagrań, odbiór historii będzie inny niż w przypadku Her Story. Filmiki są osobiste, naturalne, prowadzone w przeświadczeniu o całkowitej prywatności, zupełnie inne od zeznań, jakie składała Hanna. Mechanika rozgrywki ma być podobna - będziemy przekopywać się przez pliki, wstukiwać kluczowe słowa, imiona, wydarzenia. Postaramy się ustalić relacje łączące bohaterów oraz poznać tajemnicę, która ich wszystkich łączy.

Premiera przewidziana jest na ten rok, strona gry pojawiła się już na Steamie, a tytuł będzie mieć polskie napisy.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)