Tekken x Street Fighter dopiero na kolejnej generacji?

Tekken x Street Fighter dopiero na kolejnej generacji?
marcindmjqtx

21.03.2013 12:20, aktual.: 05.01.2016 16:17

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

To już nie pierwszy raz kiedy słyszę o tym, że jakiś tytuł nie wyrobi się na premierę na tej generacji konsol. Plotki mówią, że dotyczy to również Tekken X Street Fighter.

Street Fighter X Tekken został bardzo ciepło przyjęty przez miłośników bijatyk. Zaryzykuję jednak stwierdzenie, że gracze jeszcze mocniej czekają na drugie spotkanie dwóch światów, czyli Tekken X Street Fighter. O ile w przypadku tego pierwszego Capcom karmił nas co jakiś czas czy to informacjami, czy materiałami filmowymi, o tyle w przypadku drugiej gry milczy jak zaklęty.

Odpowiadając na jedno z pytań zadanych w serwisie Twitter, producent gry - Katsuhiro Harada - powiedział, że rozważa zmianę strategii dotyczącej platform na jakich ma ukazać się Tekken X Street Fighter. I właśnie to ma być powodem spuszczenia kurtyny milczenia.

Nie podejrzewam, że gra trafi tylko na PlayStation Vita (bo 3DS-a sobie w ogóle nie wyobrażam), celowałbym raczej w nową generację stacjonarnych konsol. A to oznacza również, że na Tekken X Street Fighter jeszcze sobie poczekamy. Z jednej strony dobrze - niech nowe sprzęty mają na starcie fajne produkcje, z drugiej to może źle wróżyć efektowi końcowemu. No chyba, że gra była od razu tworzona z myślą o nowej generacji konsol.

źrodło: Joystiq Paweł Winiarski

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)