Tegoroczne PGA będzie inne, ale się odbędzie

Tegoroczne PGA będzie inne, ale się odbędzie

Tegoroczne PGA będzie inne, ale się odbędzie
Adam Bednarek
24.07.2020 18:38

Przynajmniej na tę chwilę - w erze koronawirusa nic nie jest "na pewno".

Albo odwołane, albo przeniesione do sieci - taki los spotkał wiele festiwali growych (i nie tylko) w czasie pandemii. Zagrożenie nie minęło, ale restrykcje są ograniczane, co daje zielone światło dla masowych wydarzeń. Na tę chwilę jesienne targi PGA są niezagrożone.

W rozmowie z portalem polskigamedev.pl Dariusz Wawrzyniak z Międzynarodowych Targów Poznańskich stwierdził:

Oprócz tego można spodziewać się, że ciągi komunikacyjne będą szersze, a na terenie targów przywitają nas kamery termowizyjne.

Przedstawiciel MTP przypomina, że od początku czerwca zorganizowano już targi ogrodnicze, motoryzacyjne oraz sportowo-rekreacyjne, które cieszyły się sporym zainteresowaniem. Na ten moment PGA 2020, zaplanowane na 9-11 października 2020, odbędzie się zgodnie z planem.

Należy jednak pamiętać, że chęci organizatorów to jedno, a warunki - drugie. Niektórzy o tym zapomnieli, ale pandemia wciąż trwa. Tylko dziś przybyło 458 zarażonych.

Minister zdrowia Łukasz Szumowski i jego zastępca Witold Kraska coraz częściej wspominają o przygotowaniach do drugiej fali zachorowań na COVID-19, która ma wystąpić jesienią.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)