Tegoroczne odsłony Tokyo Games Show i QuakeConu odbędą się online

Tegoroczne odsłony Tokyo Games Show i QuakeConu odbędą się online

Tegoroczne odsłony Tokyo Games Show i QuakeConu odbędą się online
Bartosz Witoszka
26.06.2020 11:28

Poznaliśmy dokładne daty obu wydarzeń.

Koronawirus zmusił wielu organizatorów imprez masowych do odwołania swoich wydarzeń lub przeniesienia ich do sieci, o ile było to w ogóle możliwe. Branża growa zdecydowanie wyszła z tego obronną ręką, organizując szereg mniejszych pokazów, o których pisaliśmy dla Was w ciągu ostatnich kilku tygodni.

Z podobnego rozwiązania skorzystają również organizatorzy QuakeConu i Tokyo Games Show, którzy wcześniej poinformowali, że ze względu na pandemia ich wydarzenia dostaną swoje odpowiedniki w formie online. W końcu poznaliśmy konkretne szczegóły i tak konwent dla fanów Quake’a, który od jakiegoś czasu służy Bethesdzie za pokaz również innych gier, odbędzie się w dniach 7-9 sierpnia. Więcej informacji mamy poznać w nadchodzących tygodniach.

Z kolei transmisje w ramach Tokyo Games Show zaplanowane są na 23-27 września, ale nie zdradzono, czego dokładnie możemy się spodziewać. Wiemy natomiast, że wszystko będzie dostępne za darmo i nie trzeba będzie wykupywać przepustek czy innych wirtualnych biletów.

Bartek Witoszka

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)