Tegoroczne odsłony Tokyo Games Show i QuakeConu odbędą się online

Tegoroczne odsłony Tokyo Games Show i QuakeConu odbędą się online
Bartosz Witoszka

26.06.2020 11:28

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Poznaliśmy dokładne daty obu wydarzeń.

Koronawirus zmusił wielu organizatorów imprez masowych do odwołania swoich wydarzeń lub przeniesienia ich do sieci, o ile było to w ogóle możliwe. Branża growa zdecydowanie wyszła z tego obronną ręką, organizując szereg mniejszych pokazów, o których pisaliśmy dla Was w ciągu ostatnich kilku tygodni.

Z podobnego rozwiązania skorzystają również organizatorzy QuakeConu i Tokyo Games Show, którzy wcześniej poinformowali, że ze względu na pandemia ich wydarzenia dostaną swoje odpowiedniki w formie online. W końcu poznaliśmy konkretne szczegóły i tak konwent dla fanów Quake’a, który od jakiegoś czasu służy Bethesdzie za pokaz również innych gier, odbędzie się w dniach 7-9 sierpnia. Więcej informacji mamy poznać w nadchodzących tygodniach.

Z kolei transmisje w ramach Tokyo Games Show zaplanowane są na 23-27 września, ale nie zdradzono, czego dokładnie możemy się spodziewać. Wiemy natomiast, że wszystko będzie dostępne za darmo i nie trzeba będzie wykupywać przepustek czy innych wirtualnych biletów.

Bartek Witoszka

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)