Tegoroczne E3 będzie wyjątkowe dla Bethesdy

Tegoroczne E3 będzie wyjątkowe dla Bethesdy

Tegoroczne E3 będzie wyjątkowe dla Bethesdy
marcindmjqtx
10.02.2015 17:05, aktualizacja: 05.01.2016 15:16

Po raz pierwszy w historii firma będzie mieć tam własną konferencję. Na pewno ma ku temu dobry powód. Jego tytuł może zaczynać się na literę "f", ale wcale nie musi.

Będę szczerze zdziwiony jeśli okaże się, że Bethesda nie zamierza 14 czerwca chociażby wspomnieć o nowym Falloucie. Ta gra jak chyba żadna inna rozpala wyobraźnię graczy. Do tego stopnia, że niektórzy świetnie bawią się wymyślając kolejne ploteczki, chętnie powtarzane potem przez serwisy informacyjne.

Przesadzę stwierdzając, że cokolwiek innego byłoby rozczarowaniem? Jasne - pokazanie światu nowego Dooma też byłoby wielkim wydarzeniem, ale chyba jednak nie tego kalibru. Dooma się spodziewamy. Mnie bardzo ucieszyłaby kolejna część Dishonored. A może to właśnie te trzy projekty doprowadziły szefostwo Bethesdy do wniosku, że firma potrzebuje swojego show?

fot. Bethesda

Musimy uzbroić się w cierpliwość, ale grunt, że COŚ na pewno się wydarzy. Wydarzenie będzie rzecz jasna transmitowane w sieci. Dla wszystkich tych, którzy nie będą mogli stawić się na nim osobiście.

[źródło: Bethesda]

Maciej Kowalik

326984846491085079
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)