Technologia Aperture Science Laboratories na sprzedaż!

marcindmjqtx

13.12.2010 18:30, aktual.: 07.01.2016 16:42

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Na ostatnim obiedzie charytatywnym organizowanym ramach akcji Child's Play pojawił się bardzo interesujący eksponat. O tyle interesujący, że noszący oznaczeni Aperture Science Laboratories. Ten sam przedmiot został chwilę później poddany pod licytację. Nic dziwnego, że jego nowy właściciel musiał wyłożyć na niego sporą sumkę.

Ufam, że wiecie czym jest Child's Play. Jeżeli jakimś sposobem umknęła Wam ta informacja to pozwolę sobie przypomnieć, że jest to fundacja o charakterze charytatywnym, założona przez twórców Penny Arcade. Jej głównym celem jest umilenie najmłodszym pobytu w szpitalu. Jak zrobić to najlepiej? Mike Krahulik i Jerry Holkins (panowie odpowiedzialni za akcję) uważają, że najlepszym sposobem na odwrócenie uwagi dzieciaków do niewygody, bólu i tęsknoty za domem jest zajęcie ich grami wideo. Jest to inicjatywa tyleż szlachetna co kosztowna. Dlatego rok w rok obaj panowie szukają źródeł finansowania programu. Stałym jego elementem jest obiad charytatywny i licytacja.

W tym roku poddano pod licytację sprzęt wspomnianej już firmy Aperture Science Laboratories. To nic innego Panie i Panowie jak tylko Portal Gun!

Portal Gun for Child's Play

Cena jaką musiał zapłacić jej nowy właściciel to $14000! W przeliczeniu na nadwiślańską walutę to ponad 42tyś zł. Na tak wysoką cenę w głównej mierze wpływ miał charakter licytacji, ale nie oznacza to, że "pistolet" nie jest imponującym eksponatem. Harrison Krix, bo to on jest jego twórca, przyzwyczaił nas już do replik najwyższej jakości. Starczy wspomnieć jego zbroję i karabin N7.

Jestem ciekaw jakie eksponaty przyniesie nam przyszłoroczna licytacja.

Wszystkim zainteresowanym procesem powstawania pistoletu proponuję odwiedzenie bloga Harrisona.

Marcin Jank

[via ripten]

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)