Techniczny marzec z Nintendo - daty premiery Yoshi’s Crafted World i Kirby’s Extra Epic Yarn

Techniczny marzec z Nintendo - daty premiery Yoshi’s Crafted World i Kirby’s Extra Epic Yarn

Techniczny marzec z Nintendo - daty premiery Yoshi’s Crafted World i Kirby’s Extra Epic Yarn
Adam Piechota
09.01.2019 13:05

Wiosna od razu nabiera barw.

Nigdy nie ukrywałem, że kocham Yośka. To jeden z moich ulubionych bohaterów w panteonie Wielkiego N. Pewną datę premiery najnowszej odsłony jego platformowych przygód celebruję zatem niemalże ze śpiewem na ustach, zwłaszcza że przygotowali ją panowie z Good-Feel, autorzy Kirby’s Epic Yarn (spoczko) oraz poprzedniego wcielenie roztapiającego serce dinozaura, Wooly’s World (bardzo spoczko). No i dobrze wiedzieć, że 2019 rok w obozie Nintendo coraz bardziej wypełnia się ciekawymi debiutami. W Yoshi’s Crafted World zagramy 29 marca. To przecież dosłownie za chwilę!

Yoshi’s Crafted World - Story Trailer - Nintendo Switch

Będzie to raczej bezpieczna, bezpośrednia kontynuacja mechaniki rozgrywki z Wooly’s World i to, jak podejrzewam, będzie również największą wadą Yoshiego. Trzymam kciuki, by „jedyną”. Poprzednim razem Good-Feel stanęło na głowie, by ponad dwadzieścia godzin, których potrzebowałem na wyżyłowanie wszystkiego, na każdym kroku ociekało charakterem, różnorodnością oraz kreatywnością godną Nintendo. Bajer z obracaniem wycinanych poziomów, jeśli wykorzystany zostanie odpowiednio odważnie, może zapewnić mile widzianą autonomiczność. Za to też trzymam kciuki.

Skoro marzec ma stać się mekką dla stęsknionych za hycaniem nad przepaściami, trzeba go jeszcze trochę umocnić. Na ratunek nieśmiertelny 3DS oraz port pierwszego wyszywanego przeboju wspomnianego studia z zamierzchłych czasów pierwszego Wii. Kirby’s Extra Epic Yarn zadebiutuje 8 marca. I mam zamiar kupić go swojej drugiej połówce, by oczyściła umysł przed ostatnią sesją w akademickiej karierze. To tylko kotlet, zatem ograniczam się do refleksji, że „przynajmniej dobry kotlet”.

Nintendo, a teraz dotrzymajcie słowa. Wyplujcie w tym roku jeszcze Animal Crossing, Luigi’s Mansion 3, nowe Pokemony, Fire Emblem oraz Metroida bądź Bayonettę. Niech Pstryczki płoną od przemęczenia.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)