Techland zamierza udostępnić narzędzia moderskie

Techland zamierza udostępnić narzędzia moderskie07.02.2015 17:59
Techland zamierza udostępnić narzędzia moderskie
marcindmjqtx

Uruchomił także specjalne forum dla moderów.

Wygląda na to, że Techland próbuje zadośćuczynić za problemy, jakich przysporzył moderom ostatni patch do Dying Light. Aktualizacja zablokowała możliwość używania modów. Co więcej te, które zostały już stworzone, zostały usunięte z sieci. Studio szybko oświadczyło, że nie było to zamierzone działanie i moderzy oberwali rykoszetem w akcji mającej zapobiec oszustwom w grze. Autorzy Dying Light dodali także, że pracują nad zażegnaniem zaistniałego problemu.

Teraz idą jeszcze o krok dalej i otwierają forum dla moderów, zapowiadając jednocześnie, że w przygotowaniach są darmowe narzędzia, które ułatwią modowanie Dying Light. Twórcy zamierzają także aktywnie wspierać najlepsze modyfikacje. Wszystko po to, by ich najnowsza produkcja mogła być interesująca i świeża nawet kilka lat po premierze.

Studio pamięta o tym, że moderzy byli istotną częścią ich odbiorców od czasów Call of Juarez 2 i Dead Island. Dobrze widzieć tak żywą, konkretną reakcję. Gdyby każdy deweloper naprawiał w taki sposób swoje błędy, żylibyśmy w o wiele milszym świecie.

[źródło: forum Techlandu]

Patryk Fijałkowski

326985073000208426
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)