Techland wspiera umierającą córkę swojego pracownika. O pomoc prosi także nas, graczy

Techland wspiera umierającą córkę swojego pracownika. O pomoc prosi także nas, graczy

Techland wspiera umierającą córkę swojego pracownika. O pomoc prosi także nas, graczy
Patryk Fijałkowski
23.12.2015 14:14, aktualizacja: 22.01.2016 11:04

Matylda ma rok i walczy ze złośliwym rakiem oka. Zbierane są fundusze na bardzo drogą operację w Nowym Jorku.

Techland przygotował list do graczy. Prosi w nim o pomoc dla rocznej córki jednego ze swoich pracowników - chorej na złośliwego raka oka Matyldy. Nie przedłużając niepotrzebnie, publikujemy list z nadzieją, że trafi do jak największej liczby osób i skłoni ich do pomocy.

Warszawa, dn. 23 / 12 / 2015

List do graczy

Techland gra dla Matyldy #OneDollarBaby

Techland jest firmą, która na co dzień zajmuje się tworzeniem gier komputerowych. Nasze produkcje są rozrywką dla milionów ludzi na całym świecie. Techland to także zgrany zespół, który nie pozostaje obojętny na potrzeby innych. Gdy nasz były pracownik zwrócił się do nas z prośbą o pomoc dla jego umierającej córki, nie mogliśmy przejść obok tego obojętnie. Wy gracze pomogliście nam uczynić nasze gry świetnymi. Teraz możecie sprawić, aby stał się cud. Wystarczy, że każdy z Was przekaże choćby najmniejszą kwotę, a jesteśmy w stanie zebrać potrzebną sumę w mgnieniu oka. To jak pstryknięcie palcami.

Roczna Matylda jest nam niezwykle bliska. To nasza dziewczyna z Techlandowej rodziny. Jest bardzo chora, ale wiemy jak jej pomóc. Lekarze ze specjalistycznej kliniki w Nowym Jorku dają 98% szans na wyleczenie złośliwego raka oka, który został zdiagnozowany u Matyldy, gdy miała 3 miesiące. Oni jedyni na świecie są w stanie dokonać cudu. Leczenie jest jednak bardzo drogie. Z potrzebnej kwoty 1,2 mln złotych, wszystkim zaangażowanym udało się zebrać już sporą sumę. Obecnie brakująca suma to ponad 800 tys. złotych. Pomóż nam uratować Matyldę.

Każdy dzień się liczy, dlatego nie każ nam czekać. Wejdź na https://www.siepomaga.pl/r/onedollarbaby i razem z nami pomóż Matyldzie.

Prosimy przekaż tę wiadomość innym. Udostępnij nasz film. Zrób sobie zdjęcie z dolarem czy „polską dychą” i wrzuć z hasztagiem #OneDollarBaby. Dajmy naoczne wsparcie rodzinie małej Matyldy. Pomóż nam na nowo w jej oczach zobaczyć zdrowie i radość z beztroskiego dzieciństwa, bo nasza miłość odbija się w nich bez względu na wszystko.

My pomagamy Matyldzie. Gracze, liczymy na Wasz odzew na SiePomaga!

Dziękujemy!

Z pozdrowieniami i życzeniami Wesołych Świąt,

Zespół Techland

Poniżej obejrzycie materiał filmowy, który Techland przygotował dla Matyldy. Więcej informacji znajdziecie natomiast w dwóch zakątkach SiePomaga - tutaj oraz tutaj. Trzymamy kciuki za życie małej Matyldy i zachęcamy do pomocy, choćby symbolicznej. Liczy się każda złotówka.

Techland Wydawnictwo gra dla Matyldy | #OneDollarBaby

[źródło: informacja prasowa]

Patryk Fijałkowski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)