Techland ujawnia, co znajdzie się w dodatkach do Dying Light

Techland ujawnia, co znajdzie się w dodatkach do Dying Light

Techland ujawnia, co znajdzie się w dodatkach do Dying Light
marcindmjqtx
04.12.2014 10:24, aktualizacja: 05.01.2016 15:23

80 zł za trzy dodatki - to dużo czy mało?

Czekacie na Dying Light? Techland chce zachęcić graczy do zainwestowania w karnet na dodatki (season pass) i już teraz ujawnia, co się w nich znajdzie.

Rozszerzenia będą więc trzy. W Cuisine & Cargo znajdą się dwie nowe misje, na przestrzeni których gracze poznają wnętrza pewnej niegdyś słynnej restauracji oraz hale załadunkowe opuszczonej stacji kolejowej. W Ultimate Survivor Bundle znajdzie się zaś siedem unikatowych przedmiotów, trzy stroje i cztery plany konstrukcyjne na nowe bronie. Z kolei The Bozak Horde dostarczy nową mapę i nowe porcje rozgrywki, tak w trybie dla jednego gracza, jak i w kooperacji. "Wkrocz na płytę stadionu Harran, najbardziej charakterystycznego obiektu w mieście," zachęca informacja prasowa, "i sprawdź swoje bitewne know-how stając naprzeciw bezlitosnych hord zarażonych. Walcz z coraz groźniejszymi falami przeciwników, przeciwstawiając się tajemniczemu psychopacie o imieniu Bozak."

Karnet na wszystkie trzy dodatki kosztuje 79,90 zł (niezależnie od platformy). To 10 procent taniej niż w przypadku kupowania rozszerzeń osobno, już po premierze.

Dying Light pojawi się na PC, PS4 i Xboksa One 30 stycznia 2015 roku.

[Źródło: informacja prasowa]

Tomasz Kutera

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)