Techland nie zapomina o Dying Light. Darmowe ulepszenie, nowe DLC i duża obniżka

Techland nie zapomina o Dying Light. Darmowe ulepszenie, nowe DLC i duża obniżka

Dying Light: Dieselpunk
Dying Light: Dieselpunk
05.05.2022 18:18

Fani gry Techlandu mają powody do radości. Ponad 7-letni już tytuł doczekał się właśnie nowego płatnego rozszerzenia, a jednocześnie wszyscy jego właściciele otrzymali darmowe ulepszenie do Edycji Rozszerzonej.

Jak ogłosiła firma Techland na Twitterze, od dzisiaj wszyscy właściciele gry Dying Light w wersji podstawowej otrzymają darmowe ulepszenie do Edycji Rozszerzonej. Wystarczy, że zaktualizują grę. Oznacza to, że uzyskają darmowy dostęp do rozszerzenia The Following, zawierającego nową mapę i kampanię fabularną, oraz 4 mniejszych DLC z nowym trybem rozgrywki, bronią i inną zawartością.

Uaktualnienie Dying Light do Edycji Rozszerzonej dostępne jest na wszystkich platformach, na które trafiła gra w 2015 roku - PC, PlayStation 4 i Xboksa One. Dostęp do dodatków i DLC uzyskać można z menu głównego produkcji. Warto tu jednak wspomnieć, że Edycja Rozszerzona nie zawiera wszystkich DLC, które powstały do pierwszego Dying Light.

Jednocześnie wszyscy ci, którzy nie mieli jeszcze okazji zagrać w tę produkcję, mogą teraz kupić Dying Light: Enhanced Edition z 60-procentową zniżką w cyfrowych sklepach.

Jednocześnie Techland poinformował o wydaniu nowego rozszerzenia do gry. Zatytułowane Dieselpunk, pozwoli ono graczom cofnąć się w czasie, by odkryć historyczne Maszyny Volkana, stworzone dla światowej klasy żołnierzy. Odkryć i rzecz jasna wykorzystać do walczenia z zombie w Harran.

Tak długie wsparcie dla pierwszego Dying Light, które jest kontynuowane nawet po wydaniu drugiej części gry, nie jest szczególnie zaskakujące. To jeden z największych hitów w historii Techlandu, mający na koncie ponad 20 milionów sprzedanych egzemplarzy. 

Ciekawe, czy i Dying Light 2 będzie wspierane przez tak długi czas.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)