Tata Iron Mana i co najmniej jedna ładna kobieta w filmie Need for Speed

Tata Iron Mana i co najmniej jedna ładna kobieta w filmie Need for Speed08.11.2012 19:07
Tata Iron Mana i co najmniej jedna ładna kobieta w filmie Need for Speed
marcindmjqtx

Wiemy też co nieco o fabule.

Do Aarona Paula dołączyć może inna młoda, zdolna i wschodząca gwiazda - Dominic Cooper. Aktor znany z ról w Kapitanie Ameryce, Weekend z Marylin czy Abraham Lincoln: Łowca Wampirów negocjuje rolę Dino, byłego kierowcy NASCAR, który zarabia na życie tuningowaniem supersamochodów.

Sam Paul zagra kierowcę wyścigowego i właściciela warsztatu, który również trudni się odpicowywaniem bajecznie drogich aut (szykuje się konflikt z Dino). Pewnego dnia w wypadku na torze ginie jego najlepszy kumpel, a on sam zostaje wrobiony (ciekawe czyja to sprawka, hmm) w jego śmierć i trafia do więzienia. Po wyjściu na wolność czuje... Potrzebę Szybkości (nasi tłumacze, macie tytuł, nie ma za co) i zemsty.

Negocjacje z producentami prowadzi też brytyjska aktorka Imogen Poots. Miałaby jej przypaść w udziale rola sprzedawczyni rzadkich samochodów zaopatrującej wspomnianą wcześniej dwójkę.

Nie brzmi to jak historia godna Złotej Palmy, ale chyba nikt się takiej nie spodziewał. Będą błyszczące samochody warte więcej niż nasze domy, będą ładne dziewczyny, będzie smród palonych opon i, co ważne, będzie ciekawa obsada prezentująca coś ponad ładne buzie. Na ekranizację gry wyścigowej wystarczy w zupełności.

[via Variety]

Piotr Bajda

327024468151593239
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)