Dziękujemy bardzo za twoje zainteresowanie naszymi grami. Tales of Vesperia i Tales of Symphonia: Dawn of the New World zostaną wydane w Europie w drugiej połowie 2009. To będzie rok opóźnienia w stosunku do USA, o Japonii nie wspominając, ale cóż - nareszcie. Oby tylko cena dostosowana była do nie pierwszej świeżości tych tytułów. W końcu w piekarni pieczywo "wczorajsze" też jest tańsze.
[via N-Europe]