Takie zbroje przywdziejemy w F.E.A.R. 3

Takie zbroje przywdziejemy w F.E.A.R. 315.10.2010 10:30
marcindmjqtx

Jak zapewne pamiętacie F.E.A.R. to nie tylko wesołe (lub straszne) bieganie z karabinem. W serii pojawiły się już specjalne zbroje, a w zasadzie mechy, które chociażby w cześci drugiej pozwalały siać naprawdę efektowne zniszczenie. Warner ujawnił jakie zabawki odda w nasze ręce przy okazji F.E.A.R.3. Panie i Panowie, przed Wami Enhanced Power Armor (EPA) i Power Armor (PA).

Oba umilacze rozgrywki wyposażone będą w podwójne karabiny maszynowe, naramienną wyrzutnię rakiet balistycznych i podwójne działka z automatycznym systemem przeładowania. Aż strach pomyślec, co taka zrboja będzie w stanie zrobić z grupką wrogów.

Power Armor i Enhanced Power Armor to dwa zmechanizowane, uzbrojone pojazdy stworzone przez Armacham. Wymagają jednego pilota i bez trudu radzą sobie z wrogiem na polu bitwy. Dzięki swojej konstrukcji pozwalają na łatwy zrzut w każe miejsce walki. Pierwszy z nich to nieduża jednostka przystosowana do prowadzenia operacji w mniejszych arenach konfliktu. Uzbrojona w dwa automatyczne działa z wybuchowymi pociskami toruje sobie drogę praktycznie wszędzie. Na ramieniu znajdziecie ponadto broń energetyczną, która potrafi rozgrzewać wszystko, czego tylko dotknie.

EPA to natomiast prawdziwa bestia. Brak szybkości i mobilności nadrabia ogromną siła ognia. Podwójne działka i rakiety balistyczne są w stanie rozprawić się zarówno z dużymi grupami ludzi jak i zmechanizowanymi pojazdami. To zdecydowanie najbardziej śmiercionościa broń Armacham.

Gra niestety ukaże się dopiero w 2011 roku. Nie wiem jak Wy, ale ja w dwójce bawiłem się świetnie i chciałbym juz wskoczyć w któryś z tych uroczo zapowiadających się mechów. A jak opisane sprzęty prezentują się w akcji? Rzućcie okiem na kilka obrazków w galerii, a także na filmowy pokaz ich możliwości.

FEAR 3 - PC | PS3 | Xbox 360 - Enhanced Power Armor Mechs official video game preview trailer HD

[via VG247]

Paweł Winiarski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)