Tak wygląda konsolowe Diablo 3 - połączy dwie generacje konsol, ale zadebiutuje na PS3

Tak wygląda konsolowe Diablo 3 - połączy dwie generacje konsol, ale zadebiutuje na PS3
marcindmjqtx

21.02.2013 10:35, aktual.: 05.01.2016 16:21

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kiedy na scenie PlayStation Meeting pojawił się Chris Metzen z Blizzarda, szanse na ogłoszenie konsolowej wersji Diablo wzrosły do 666%. Swoją wersję dostaną obie konsole Sony. [AKTUALIZACJA] Pojawiły się pierwsze obrazki.

Metzen gry nie pokazał, więc musimy wierzyć mu na słowo, że wygląda super, świetnie się steruje, a czteroosobowy tryb lokalnej kooperacji sprawuje się wyśmienicie. Na demonstrację tego wszystkiego przyjdzie pewnie czas na PAX East w marcu, aczkolwiek rozmaite plotki od dawna mówiły o tym, że skrojony pod pada interfejs działa bardzo dobrze.

Nie powiedział też, że trafi ona tylko na sprzęty Sony, a takie przemilczenie w trakcie takiej imprezy może znaczyć, że konsole Microsoftu nie są jeszcze na straconej pozycji. Z drugiej strony żartował, że razem z Sony zamierzają podbić świat, więc... Trzeba uzbroić się w cierpliwość, to na pewno.

Blizzard poinformował później, że wersja konsolowa będzie wzbogacona o wszystkie aktualizacje, dostępne dla edycji pecetowej. Obok lokalnej kooperacji nie zabraknie też rzecz jasna grania w sieci, w cztery osoby.

W marcu świat zobaczy Diablo 3 działające na PS3, w trakcie targów PAX East. To właśnie na tej konsoli gra pojawi się najpierw.  Data konsolowego debiutu nie jest jednak znana, ale chodzi o bieżący rok.

źródło: Informacja prasowa

Maciej Kowalik

AKTUALIZACJA Pojawiły się pierwsze obrazki (całe trzy) z konsolowego Diablo 3. Dodaliśmy je do galerii powyżej.

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także