Tak, w GTA Online będą mikrotransakcje. Oto, jak będą działać

Tak, w GTA Online będą mikrotransakcje. Oto, jak będą działać

Tak, w GTA Online będą mikrotransakcje. Oto, jak będą działać
marcindmjqtx
25.09.2013 14:02, aktualizacja: 05.01.2016 15:58

Wczoraj donosiliśmy, że wszystko wskazuje na to, iż w GTA Online pojawią się mikrotransakcje. Dziś chyba możemy to już ostatecznie potwierdzić. I mamy więcej informacji na ich temat.

Do szczegółów dotarł serwis Eurogamer, któremu udało się skontaktować z tajemniczym źródłem mającym wcześniejszy dostęp do GTA Online.

I tak, w grze będzie można kupić cztery paczki z wirtualnymi pieniędzmi. Im bogatszą opcję się wybierze, tym korzystniejszy będzie przelicznik z realnej waluty (co zrozumiałe). Ceny w funtach (tylko do takich dotarł Eurogamer) wyglądają nastepująco:

$100,000 Red Shark Cash Card - 1,99 funta $200,000 Tiger Shark Cash Card - 3,49 funta $500,000 Bull Shark Cash Card - 6,99 funta $1,250,000 Great White Shark Cash Card - 13,49 funta

Ciekaw jestem, jak to będzie wyglądać w przypadku kontynentalnej Europy/Polski. 13,5 funta to mniej więcej 68 złotych. Trochę dużo.

Wirtualne pieniądze będzie można na najrozmaitsze sposoby wydać w grze. Ceny będą się jednak różnić od tego, co znamy z GTA dla pojedynczego gracza. Samochód kosztujący tam milion dolarów, w GTA Online "stanieje" do 150 tysięcy. Tańsze będą także posiadłości - najdroższa ma kosztować 400 tysięcy dolarów, przy czym gracz i tak będzie mógł posiadać tylko jedną naraz.

Zdecydowanie droższe będą natomiast bronie i modyfikacje samochodów. Warto jednak zauważyć, że kolejne opcje będą odblokowywane razem z poziomami gracza. Osoba, która od razu na początku kupi ponad milion wirtualnych dolarów, nie będzie więc mogła od razu zdobyć super karabinu czy wypasionego auta.

Oczywiście to jeszcze niepotwierdzone informacje - cały czas czekamy na ogłoszenie Rockstara.

Premiera GTA Online wyznaczona jest na 1 października.

Tomasz Kutera

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)