Tajemnicza gra za darmo w Epic Games Store. Jest przeciek

Tajemnicza gra za darmo w Epic Games Store. Jest przeciek

Epic Games Store
Epic Games Store
Źródło zdjęć: © Epic Games Store
15.05.2023 12:07

Death Stranding za darmo w Epic Games Store? Znowu? Niewykluczone, że tak właśnie będzie. Tym razem to gracze muszą odgadnąć, jaką grę odbierzemy za darmo w najbliższy czwartek. Są pierwsze przecieki i domysły.

Niestety, ale tym razem nie znamy tytułu kolejnej darmowej gry w Epic Games Store. Wszystko sprowadza się do tego, że platforma postanowiła utrzymać graczy w niepewności, publikując łamigłówkę.

Niektóre symbole są na tyle sugestywne i charakterystyczne, że część społeczności graczy jest święcie przekonana, że zna tytuł darmowej gry z nadchodzącej oferty. Jeśli spekulacje mają znamiona prawdy, to szykuje się rewelacyjna oferta.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Star Wars Jedi: Survivor - dlaczego warto w to zagrać?

Darmowa gra w Epic Games Store. Niektórzy twierdzą, że znają tytuł

Otrzymaliśmy więc krótkie nagranie z symbolami, które w odpowiedniej konfiguracji świecą się na niebiesko, sugerując tym samym, że dane zestawienie dotyczy jakiejś gry.

Twórcy kanału Should You Play It? przeanalizowali nagranie. Ich zdaniem solidnym kandydatem do darmowej gry w Epic Games Store jest Death Stranding. Tak, Death Stranding mogliśmy odebrać za darmo w grudniu 2022 r., ale nie dość, że mieliśmy na to jedynie 24 godziny, to jeszcze w pewnym momencie serwery odmówiła posłuszeństwa.

Pamiętajmy o aktualnej ofercie: DLC do The Sims 4

Wszystko wyjaśni się 18 maja 2023 r. o godzinie 17:00 czasu polskiego. Do tego momentu możemy odebrać za darmo pakiet DLC do The Sims 4. Według nieoficjalnych informacji Epic Games Store szykuje całą masę darmowych gier na PC w nadchodzących tygodniach.


Więcej takich newsów znajdziesz na naszej stronie w kategorii Darmowe Gry

Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)