Tactical Assault Commander 3, czyli schowaj pada do szuflady

Tactical Assault Commander 3, czyli schowaj pada do szuflady
marcindmjqtx

15.10.2011 13:31, aktual.: 06.01.2016 11:53

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Hori dostarcza, Sony licencjonuje. Masz PS3 i uwielbiasz grać w FPS-y? W takim razie Tactical Assault Commander 3 może okazać się idealnym dla Ciebie wyborem.

Zestaw Tactical Assault Commander 3 składać się będzie z myszy i fragmentu klawiatur, w którym znajdziecie - najważniejsze z punktu widzenia gier FPS - klawisze przypominające układ WASD. Znalazło się na niej również miejsce na mały d-pad. Parametry myszy nie są znane, wiadomo natomiast, że DPI będzie można zmieniać w locie.

Nie wiadomo nic o wsparciu najważniejszych FPS-ów z PS3, choć to raczej oczywiste, że sprzęt zadziała z najnowszymi strzelankami, czyli Killzone 3 i Resistance 3.

Na razie znana jest tylko japońska i amerykańska cena, podejrzewam więc, że data 2 listopada dotyczy w tej chwili tylko tamtych rynków. Pozostaje więc chyba import lub trzymanie kciuków, aby sprzęt pojawił się w Europie. Amerykanie zapłacą za niego 127 dolarów, czyli około 395 złotych. Sporo.

Lubicie takie urządzenia, czy może jednak pozostajecie wierni padom? Osobną kwestią jest również zabawa w sieci przy pomocy takiego zestawu. Uważacie, że to fair w stosunku do innych uczestników meczu?

[via gameranx]

Paweł Winiarski

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)