Ta kobieta pachnie tabu

Ta kobieta pachnie tabu23.10.2009 15:27
Ta kobieta pachnie tabu
marcindmjqtx

Od razu zaznaczam, to nie ja takie hasło wymyśliłem. To Bayonetta reklamowana jest w ten sposób na jednym z plakatów w Tokio. Kampania promocyjna tej gry została zresztą rozpoczęta nie tylko z rozmachem, ale i całkiem ciekawym pomysłem. O tym pierwszym świadczy ogromny banner wywieszony na 109 Shibuya, jednym z bardziej znanych w Japonii (na świecie?) damskich centrów handlowych.

Nawet jeśli w stolicy Japonii nie byliście, to możecie to miejsce kojarzyć choćby z It's a Wonderful World na DSa. I wierzcie mi, codziennie tamtędy przechodzą przynajmniej dziesiątki tysięcy osób. Choć bardziej celowałbym w setki.

Ciekawy pomysł zaś zaprezentowano na jednym z bardziej gwarnych dworców świata - Shinjuku. Wywieszono tam dwa ogromne, mierzące ponad 2 na 7 metrów plakaty z przykrytą naklejkami wiedźmą. Przechodnie mogą je odrywać, z jednej strony odkrywając coraz większą część seksownej bohaterki, z drugiej zaś uzyskując dostęp do specjalnej, promocyjnej strony internetowej. Aż chciałoby się zerwać karteczkę. Wiadomo skąd.

327231731478718743
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)