Szykuje się steampunkowa przygodówka od ludzi pracujących przy Metal Gear Solid i Silent Hill

Strona głównaSzykuje się steampunkowa przygodówka od ludzi pracujących przy Metal Gear Solid i Silent Hill
14.02.2014 14:11
Szykuje się steampunkowa przygodówka od ludzi pracujących przy Metal Gear Solid i Silent Hill
marcindmjqtx
marcindmjqtx

Jeremy Blaustein znany był do tej pory głównie z lokalizacji produktów firmy Konami. Teraz chce stworzyć własną grę i prosi o wsparcie na Kickstarterze. A pomaga mu David Hayter.

Blackmore, bo taki tytuł ma gra,  ma być przygodówką point and click osadzoną w steampunkowej rzeczywistości. Jak na razie nie znamy zbyt wielu szczegółów, ale wiadomo, że gra toczyć się ma w roku 1888 w Londynie, a zadaniem głównej bohaterki, Emmy Blackmore, będzie złapanie pewnego mordercy.

Warto przypomnieć, że w 1888 roku swoją "działalność" rozpoczął Kuba Rozpruwacz, a i sami twórcy w projekcie na Kickstarterze wyraźnie dają do zrozumienia, że będzie on brał czynny udział w fabule. Nie zostały do tej pory udostępnione żadne screeny czy fragment rozgrywki, więc nie wiadomo jak gra wygląda w ruchu, ale ma to być izometryczne 2,5D.

W projekcie biorą udział naprawdę utalentowani twórcy. Zobaczcie jak Jeremy próbuje przekonać graczy w filmiku reklamowym Kickstartera.

W projekcie udział bierze słynny "głos" Snake'a z Metal Gear Solid - David Hayter. Wcieli się w rolę Jonasa Blackmore'a. Ci, którzy wpłacą 2,5 tys. dolarów, mogą liczyć na spersonalizowaną wiadomość głosową nagraną przez aktora.

Panowie uzbierali już ponad 34 tysiące dolarów, a potrzebują okrągłych 200 tysięcy.

[Źródła: 1, 2]

Mateusz Wacyra

327111831460665386
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)