Szykuje się sporo edycji Shadow of the Tomb Raider

Szykuje się sporo edycji Shadow of the Tomb Raider

Szykuje się sporo edycji Shadow of the Tomb Raider
Joanna Pamięta - Borkowska
25.07.2018 16:09, aktualizacja: 26.07.2018 12:58

To już naprawdę ostatni news na temat Tomb Raidera, serio.

Wczoraj internet obiegło wideo ukazujące spacer Lary po legendarnej wyspie Paititi (pisał o tym Krzysztof). Dziś gra dostała status złota, czyli wszelkie prace nad nią zostały ukończone. Data 14 września jest zatem pewna. Adam wprawdzie napisał, że do momentu premiery o grze możemy zapomnieć, ale dodam jeszcze kilka informacji o polskim wydaniu - co, gdzie i kiedy.

Dystrybucją w Polsce zajmuje się Cenega. Wspomniana przeze mnie w kwietniu edycja kolekcjonerska zawierająca figurkę i czekan nie będzie dostępna w Polsce (poza tym i tak już cały nakład został wyprzedany). Oczywiście, zawsze można wyłożyć niemałą kasę na gadżety inspirowane grą, np. taki oto jadeitowy naszyjnik (prawdziwy jadeit, jakby co):

Obraz

W Polsce premiera odbędzie się w tym samym dniu, co na całym świecie - 14 września. Wyjdzie na PC, PS4 oraz Xbox One, w angielskiej oraz polskiej wersji językowej.  W roli Lary wystąpi Karolina Gorczyca.

Dostępne będą oferty przedpremierowe, które różnią się w zależności od sklepu. Zatem w Media Expert już teraz można kupić zestaw przedsprzedażowy, który zawiera w sobie koszulkę (oczywiście, jak zwykle brak informacji, czy istnieje rozmiarówka damska):

Obraz

W "wybranych sklepach internetowych" (uwielbiam to stwierdzenie, zawsze mam wtedy ochotę zapytać: a mogę sama sobie wybrać te sklepy?) jeśli dokonamy zamówienia przed premierą, otrzymamy brelok oraz naszywkę.

Obraz
Obraz

W Muve.pl też dostępna będzie wersja z brelokiem i naszywką, plus dodatek w postaci Chromosferycznego pakietu zasobów.

Obraz

Ponadto w ofercie Media Markt i Saturna znajdzie się Limitowana Edycja Steelbook.

Obraz

Oraz, również w "wybranych sklepach internetowych" kupimy wydanie Shadow of the Tomb Raider – Edycja Croftów. Nabywcy tego wydania mają zagwarantowany wcześniejszy dostęp do gry oraz pakiet dodatków cyfrowych, czyli: ścieżkę dźwiękową, dodatkowe stroje i broń oraz przepustkę sezonową, której bohaterem jest cyfra 7: 7 grobowców z misjami pobocznymi, 7 dodatkowych broni, tyleż samo strojów i umiejętności.

Obraz

Do zakupu tej ostatniej gorąco zachęcają nas na oficjalnym koncie na Twitterze:

A już całkowicie zamykając sprawę, dodam, że w przyszłym tygodniu w Warszawie pojawi się rzeczniczka prasowa Crystal Dynamics, Meagan Marie. Chce ona spotkać się z fanami serii i zobaczyć Warszawę- donosi oficjalna polska strona serii.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)