Szykuje się nowy tytuł od Wargamingu

Szykuje się nowy tytuł od Wargamingu15.03.2019 15:27
Szykuje się nowy tytuł od Wargamingu
Joanna Pamięta - Borkowska

O którym wiadomo niewiele... ale podobno ma być rewolucyjny.

Wargaming, twórca nieustannie popularnego World of Tanks, ogłosił niedawno, że podjął pracę nad nowym projektem. Wraz z pochodzącym z Ukrainy Frag Lab (w którym znajdują się ludzie pracujący nad Battlefieldem, Crysisem i Wargace),  obiecują coś zupełnie nowej generacji.

Jeśli chodzi o typ gry, to będzie to multiplayer z modelem free2play. Gatunkowo dostaniemy shootera. Podstawowy projekt stworzyło Frag Lab, zaś potem do pracy dołączył się Wargaming, tłumacząc swą decyzję tym, że ów tajemniczy tytuł reprezentuje podstawowe wartości, które wyznaje:

„Kiedy Frag Labs przyszło do nas ze swoją wizją poczuliśmy, że idealnie to współgra z naszymi wartościami, a ich pasję można było poczuć. Wiemy, że połączenie ich doświadczenia w strzelankach z naszą wiedzą ekspercką odnośnie free-to-play może wcielić tę wizję w życie.”

Z kolei dla Frag Lab, nawiązanie współpracy z tak doświadczonym wydawcą jak Wargaming jest idealną szansą na rozwinięcie projektu w dobrym kierunku.

Nic więcej na razie nie wiadomo, poza tym, że produkcja wykorzysta technologię Amazon Web Services, Amazon GameLift (serwer hostingowy) i silnik nadający się do gier AAA, Amazon Lumberyard.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)