Szukasz biseksulanych koleżanek? Zacznij grać w MMO

Szukasz biseksulanych koleżanek? Zacznij grać w MMO

Szukasz biseksulanych koleżanek? Zacznij grać w MMO
marcindmjqtx
27.12.2008 16:00, aktualizacja: 15.01.2016 14:35

Wyniki badań wykonanych pod przewodnictwem Scotta Caplana na graczach sieciowej gry Everquest II, które zostały opublikowane przez BBC mnie zaskoczyły. Wiedziałem, że struktura społeczna graczy się zmienia, ale żeby aż tak..

Do rzeczy jednak. Okazuje się, że gracze w gry MMO wcale nie wyglądają tak, jak sparodiował to swego czas South Park. No przynajmniej nie wszyscy.

To nie są ludzie, którzy ściśle podpadają pod stereotypy Z mniej wstrząsających informacji wyszło też, że są one bardziej oddane grze i spędzają przy niej więcej czasu niż mężczyźni.

Badania wykazały również, że o ile mężczyźni grają by wygrać, o tyle powody, dla których kobiety sięgają po grę MMO różnią się dość drastycznie. Głównie podawano tam cele towarzyskie z dość dużym odsetkiem graczek spędzających czas ze swoim TŻ, podobno to romantyczne. Taka nowoczesna forma pozwolenia komuś być swoim rycerzem (lub na odwrót).

Cóż, czas zmienić stereotypy i zamiast prosić kobiety w klubach o numer telefonu, pytać się o imię postaci i serwer na którym grają. O ile oczywiście taka sama ankieta przeprowadzona wśród uczestników innej gry MMO dałaby podobne wyniki, na przykład w takim WoWie.

Piotr Gnyp

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)