Szokujące kłamstwa ze świata gier wideo

Szokujące kłamstwa ze świata gier wideo

Szokujące kłamstwa ze świata gier wideo
marcindmjqtx
21.05.2010 11:00, aktualizacja: 08.01.2016 13:54

Za miesiąc kolejne targi E3 i znów usłyszymy zapewnienia o najlepszym roku w historii dla Microsoftu/Nintedo/Sony, rewolucjach, przełomach i całym tym szumie. IGN opublikował znakomitą galerię plakatów ilustrujących co bardziej znane przechwałki. Czy też... KŁAMSTWA

W oryginale galeria nosi tytuł "Ludzie, którzy robią gry wideo okłamują Cię" i wydaje mi się, że w paru przypadkach jest to zbyt mocne słowo. Czy Hiroshi Yamauchi uważający, że "osoby grające w gry RPG mają depresję i lubią siedzieć same w domu" kłamał? Raczej wyraził swoje zdanie, mniej czy bardziej durne. Podobnie Satoru Iwata twierdzący, że konsumenci nie są zainteresowani grami sieciowymi. Kłamał? Bzdura, jest masa ludzi, na dodatek kupujących sprzęt Nintendo, którzy nie potrzebują do szczęścia konsoli podłączonej do internetu - mimo, że Wii daje im taką możliwość.

Gołosłowność można zarzucać Shinji Mikamiemu, który zapowiadał, że popełni harakiri, jeśli Resident Evil 4 trafi na inne platformy. Co prawda nie powiedział, kiedy tego dokona, ale tak czy siak - czekamy.

A Peter Moore, jeszcze wtedy w Microsofcie, zapowiadający, że konsole nowej generacji sprawią, że poczujemy się niczym we śnie? Mam wrażenie, że coś podobnego usłyszymy za miesiąc na konferencjach poświęconych technologii 3D lub Natalowi.

[via IGN]

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)