Szok: gracie wieczorami!

Przy okazji opublikowanych przez Nielsena wyników badań dotyczących pory dnia jaką Amerykanie poświęcają na granie, zapytaliśmy się Was w piątek o to samo. A skoro zapytaliśmy, to trzeba wyniki sondy podsumować i omówić.

Szok: gracie wieczorami!
marcindmjqtx

26.04.2010 | aktual.: 08.01.2016 13:54

Pytanie było następujące: zakładając, że zasiadacie przed telewizorem na 2-3 godzinną sesję, to o której ją zaczynacie?

Za pośrednictwem sondy odpowiedziało na nią 433 osoby, z których większość wskazało godzinę 19:00. Podobnie jak w poważnych badaniach amerykańskiej firmy, także i w naszej sondzie wyszło, że "godziny największej grywalności" wypadają na godz. 19 - 21 - o tej porze gra 49 proc. wszystkich osób biorących udział w sondzie.

Zaskakująca jest niska liczba osób wskazujących na granie w późnych godzinach - spodziewaliśmy się, że wśród czytelników Polygamii jest więcej nocnych Marków. Ale to dobrze, sen jest ważny.

Tak też, po raz kolejny nauka pomogła udowodnić, to co wszyscy przeczuwaliśmy: gramy wieczorami, po pracy, po szkole. A skoro gramy, to nie oglądamy telewizji. Nasza sonda to zaledwie zabawa, bardziej złożone badania pokazałyby, czego jeszcze nie robimy i jak często: czy mniej chodzimy do kina? Mniej czytamy? Rzadziej wychodzimy spotkać się ze znajomymi?

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)
© Polygamia
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.