Szczerzymy kły - możliwa kontynuacja Vampire: The Masquerade - Bloodlines

Szczerzymy kły - możliwa kontynuacja Vampire: The Masquerade - Bloodlines

Szczerzymy kły - możliwa kontynuacja Vampire: The Masquerade - Bloodlines
Joanna Pamięta - Borkowska
22.05.2018 10:26

Żaden torpor nie tra wiecznie, zwłaszcza jak się ma wiernych ghul... fanów.

Fred Wester, dyrektor generalny Paradox Interactive, zwierzył się w jednym z niedawnych wywiadów z planów dania drugiego życia grze Vampire: The Masquerade - Bloodlines, która mimo bugów, glitchów i innych interwencji Tkaczki skradła serca wielu śmiertelników (i nie tylko ich).

Wester powiedział, że w studiu nie raz omawiany był pomysł zrobienia sequela. Jeszcze w 2015 roku Maciej Kowalik informował was, że Paradox Interactive wykupił od White Wolf Publishing prawa do World of Darkness. Zatem stworzenie nowej gry z wampirami w roli głównej wydaje się oczywistym krokiem. Niestety, studio nie jest jeszcze gotowe do rozpoczęcia podobnego projektu:

Obraz

Na pewno zatem studio jest zainteresowane Vampire: The Masquerade, ale jest to pomysł, do którego musi się dobrze przygotować - i potrzebuje na to sporo czasu.

A niech sobie robią go nawet całą wieczność, mam czas.

Wester dodał jeszcze, że jeśli już miałaby powstać nowa gra w uniwersum Wampira, to niekoniecznie będzie po prostu drugą częścią Bloodlines, ale czymś zupełnie nowym.

Skoro już jesteśmy przy Świecie Mroku, przypomnę, że w połowie lutego cieszyłam się z prac nad Werewolf: The Apocalypse, nad którym pracuje studio Cyanide. Na razie strona jest martwa, ale liczę na to, że z okazji targów E3 twórcy wrócą ją do życia.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)