Szczegóły sieciowych trybów Ninja Gaiden 3

Szczegóły sieciowych trybów Ninja Gaiden 313.03.2012 07:50
Szczegóły sieciowych trybów Ninja Gaiden 3
marcindmjqtx

Choć najnowsza odsłona przygód Ryu Hayabusy to przede wszystkim wyzwanie dla jednego gracza, to twórcy położyli duży nacisk na zabawę wieloosobową, co mam nadzieję jeszcze bardziej urozmaici rozgrywkę.

Jednym z wieloosobowych trybów będzie "Shadows of the World", który zawiera zarówno kooperację jak i deathmatch. Ten drugi pozwoli walczyć aż ośmiu graczom. "Clan Battle", bo tak będzie się on nazywać, zmusi nas do wykonywania konkretnych, wspólnych zadań, by pokonać drużynę przeciwną. Indywidualne zadania nazywać się natomiast będą "Shadow Contract" i wypadałoby, abyście je również wykonali. Ciekawostką jest to, że w walkach klanów można zdradzić swoich współtowarzyszy.

W kooperację, czyli "Ninja Trials", będziemy mogli zagrać również samotnie. Zabawa polega na zaliczaniu kolejnych wyzwań oraz pokonywaniu wrogów na różne sposoby. W ten sposób zdobywać będziemy karmę, która podniesie poziom naszego bohatera, a w konsekwencji umożliwi wykonywanie nowych akcji.

Modele wojowników będzie można przerabiać - zindywidualizowany wygląd na pewno  umili rozgrywkę. Choć nie wiem, czy to akurat najlepsze słowo w przypadku Ninja Gaiden 3.

Paweł Winiarski

327085694034401322
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)