Szczegóły dodatków do The Last of Us

Strona głównaSzczegóły dodatków do The Last of Us
29.05.2013 09:38
Szczegóły dodatków do The Last of Us
marcindmjqtx
marcindmjqtx

Rozszerzenia obejmą nie tylko tryb multiplayer.

bEJGKhvp

Naughty Dog zapowiedziało, że po premierze The Last of Us możemy spodziewać się trzech dodatków. Dwa z nich będą przeznaczone do trybu mutliplayer, a jeden złoży się na nową fabularną przygodę. To coś, czego nie doczekaliśmy się w przypadku serii Uncharted. Jeśli zdecydujecie się na kupno kompletu DLC w ramach Season Pass, zapłacicie równowartość 20 Euro i zaoszczędzicie 30%, w stosunku do ceny dodatków kupowanych osobno.

Jeśli zamiast pudełkowej wersji The Last of Us zdecydujecie się na kupno gry przez PlayStation Store możecie liczyć na bonusy, które ułatwią start przygody: szybsze leczenie i tworzenie przedmiotów, szybsze przeładowywanie pistoletu i zwiększenie magazynka w karabinie. Dodatkowo razem z grą dostaniecie 90-minutowy film dokumentujący proces produkcji The Last of Us.

Zgodnie z wcześniejszymi informacjami, by zacząć grę w cyfrową wersję The Last of Us, nie trzeba ściągać jej całej. Wystarczy pobrać instalator i gdy ściągniemy nieco połowę potrzebnych danych - będziemy mogli rozpocząć przygodę. Ot, taka namiastka systemu, który ma być standardem w grach na PS4.

bEJGKhvr

źródło: PS Blog

Maciej Kowalik

326869806496634922
Udostępnij:
bEJGKhwn