Szczegóły dodatków do The Last of Us

Szczegóły dodatków do The Last of Us29.05.2013 09:38
Szczegóły dodatków do The Last of Us
marcindmjqtx

Rozszerzenia obejmą nie tylko tryb multiplayer.

Naughty Dog zapowiedziało, że po premierze The Last of Us możemy spodziewać się trzech dodatków. Dwa z nich będą przeznaczone do trybu mutliplayer, a jeden złoży się na nową fabularną przygodę. To coś, czego nie doczekaliśmy się w przypadku serii Uncharted. Jeśli zdecydujecie się na kupno kompletu DLC w ramach Season Pass, zapłacicie równowartość 20 Euro i zaoszczędzicie 30%, w stosunku do ceny dodatków kupowanych osobno.

Jeśli zamiast pudełkowej wersji The Last of Us zdecydujecie się na kupno gry przez PlayStation Store możecie liczyć na bonusy, które ułatwią start przygody: szybsze leczenie i tworzenie przedmiotów, szybsze przeładowywanie pistoletu i zwiększenie magazynka w karabinie. Dodatkowo razem z grą dostaniecie 90-minutowy film dokumentujący proces produkcji The Last of Us.

Zgodnie z wcześniejszymi informacjami, by zacząć grę w cyfrową wersję The Last of Us, nie trzeba ściągać jej całej. Wystarczy pobrać instalator i gdy ściągniemy nieco połowę potrzebnych danych - będziemy mogli rozpocząć przygodę. Ot, taka namiastka systemu, który ma być standardem w grach na PS4.

źródło: PS Blog

Maciej Kowalik

326869805557115159
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Komentarze (0)