Szczegółowy plan Good Game Warsaw i druga porcja zaproszeń na targi

Szczegółowy plan Good Game Warsaw i druga porcja zaproszeń na targi

Szczegółowy plan Good Game Warsaw i druga porcja zaproszeń na targi
Paweł Olszewski
21.09.2016 16:56

Good Game Warsaw startuje już w ten piątek. Mamy dla was 60 wejściówek.

O Good Game Warsaw pisałem już dwa tygodnie temu, rozdając przy okazji 50 jednodniowych wejściówek. Akcja cieszyła się sporą popularnością, a organizator imprezy gestem, więc mamy dla was kolejnych 60 biletów. Zasady są podobne do tych, co ostatnio. Jeden komentarz pod tą notką = jedna wejściówka. Kod, który należy zarejestrować na stronie organizatora, dojdzie na maile podawane przy rejestracji na Polygamii*.

Good Game Warsaw odbędzie się w dniach 23 – 25 września w Ptak Warsaw Expo (Hala F) w Nadarzynie. Impreza otwarta będzie w godzinach 10:00-18:00. Największe atrakcje Good Game Warsaw to:

  • turniej w CS:GO LAN dla 128 drużyn, Show Match drużyny Virtus.Pro,
  • strefa Youtuberów: Blowek, Isamu, Stuu, Abstrachuje.tv i 40 innych,
  • turniej  w FIFA 16 dla 128 zawodników
  • turnieje w LoL-a i Hearthstone’a,
  • strefa edukacyjna
  • łączna pula nagród w turniejach 200 000 zł

Tych mniejszych też jest całkiem sporo. Konferencja Good Game Warsaw, turniej w Tekkena i Street Fightera, strefa VR, gier indie, planszowych i kilka innych. Szczegóły znajdziecie na stronie internetowej organizatorów.

Tutaj znajdziecie natomiast informacje dotyczące darmowego dojazdu na targi. Podstawione autobusy będą kursowały co pół godziny spod Dworca Centralnego (przystanek 02, Al. Jerozolimskie, naprzeciwko Hotelu Marriott), przez Dworzec Zachodni, na Ptak Warsaw Expo.

Od piątku będziemy na miejscu. Wpadnijcie na nasze stoisko pogadać i pograć. Będziemy mieć na miejscu fajne zabawki :)

*Jeżeli chcesz sprawdzić jaki masz przypisany na Polygamii mail, kliknij na ikonkę ludzika na pomarańczowym pasku na górze strony, w popupie link "Mój profil" i następnie button "Edytuj profil". Zweryfikujcie maile przed zostawieniem komentarza. Kody rozsyłają się automatycznie.

Paweł Olszewski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (46)