System Shock 3? Wygląda na to, że niedługo zapowie go studio OtherSide Entertainment!

System Shock 3? Wygląda na to, że niedługo zapowie go studio OtherSide Entertainment!

System Shock 3? Wygląda na to, że niedługo zapowie go studio OtherSide Entertainment!
marcindmjqtx
08.12.2015 08:43, aktualizacja: 05.01.2016 14:49

Kto? Powiedzmy, że to właściwi ludzie do tej roboty. System Shock 3!

Kto by się spodziewał tylu dobrych wiadomości dla fanów serii zrodzonej w studiu Looking Glass Technologies. Najpierw lekkie odświeżenie oryginału, potem zapowiedź jego konkretnego remastera, a teraz... Teraz to.

fot. othersidetease.com

Na innej stronie odliczanie do zapowiedzi wciąż trwa, ale wygląda na to, że internautom udało się je obejść. To nie pierwszy taki przypadek. Za 5 dni z hakiem wszystko stanie się jasne, choć nie sądzę byśmy nie mogli cieszyć się już teraz.

Wróćmy do studia OtherSide. Wiecie, kto je założył? Paul Neurath - ten sam człowiek, który dawno temu powołał do życia Blue Sky Productions, potem przemianowane na Looking Glass Technologogies (m.in. System Shock) i Looking Glass Games (m.in. System Shock 2 i Thief). W OtherSide zgromadził część swojej ówczesnej ekipy i to właśnie oni zabiorą się za sequel, który z miejsca staje się jedną z najmocniej wyczekiwanych przeze mnie gier.

System Shock 3 będzie drugim projektem studia. Wcześniej zbierało ono pieniądze na Underworld Ascendant - duchowego spadkobiercę serii Ultima. I zebrało je z powodzeniem. Na stronie OtherSide czytamy, że ekipa chce się skupić na rebootowaniu klasycznych serii.

Trzeba przyznać, że zaczynają z rozmachem. Jak spadać, to z wysokiego konia. Za pięć dni wracamy do tematu!

[źródło: OtherSide via neoGAF]

Maciej Kowalik

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)