System Shock 3 już oficjalnie. SHODAN o nas nie zapomniała

System Shock 3 już oficjalnie. SHODAN o nas nie zapomniała
Patryk Fijałkowski

14.12.2015 09:29, aktual.: 19.01.2016 11:50

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nie spodziewajcie się jednak póki co wysypu informacji.

Tak jak wszyscy podejrzewali już kilka dni temu, tajemnicze odliczanie na stronie OtherSide Entertainment wiodło do ujawnienia prac nad System Shockiem 3. Strona pokazuje teraz nazwę gry, studio i grafikę przedstawiającą kultową, złowieszczą SHODAN. Usłyszymy też niepokojące, poszarpane słowa: Myślałeś, że o tobie zapomniałam, robaku?

Tak, wszyscy tak chyba myśleliśmy - tym milej teraz obserwować coś, co może okazać się powrotem króla. W końcu BioShock już długi czas pilnował tronu.

Warto pamiętać, że studio, które pracuje nad tytułem, zostało założone przez Paula Neuratha, człowieka odpowiedzialnego również za stworzenie Looking Glass Technologies (System Shock) później przemianowego na Looking Glass Studios (System Shock 2). W nowym miejscu zebrał część ekipy, która pracowała przy poprzednich częściach. Jest zatem za co trzymać kciuki. Na stronie wymienione jest również Night Dive Studios jako właściciele marki. Przypomnijmy, że pracują oni aktualnie nad remasterem pierwszego System Shocka.

Ci, którzy zgodzą się dołączyć do listy mailingowej związanej z System Shockiem 3, otrzymają ankietę, która zapyta, czy graliście w dwie pierwsze części, na jakiej platformie preferujecie grać i w jakim stopniu interesuje Was wirtualna rzeczywistość. Miejmy nadzieję, że to ostatnie nie oznacza, że twórcy chcą skupić się na implementowaniu nowej technologii w swojej grze. Większość pewnie chciałaby klimatycznej, świetnej fabularnie gry bez zbędnych bajerów i oby właśnie to wynikło z ankiety.

No to co - cieszycie się czy jesteście przerażeni nie mniej niż wizją ponownego spotkania z SHODAN? Rzucicie złotówką, jeśli nowy System Shock wyląduje na Kickstarterze? Jest to całkiem możliwe, biorąc pod uwagę, że innym projektem OtherSide Entertainement jest Underworld Ascendant ufundowany ponad pół roku temu przez graczy.

[źródło: oficjalna strona]

Patryk Fijałkowski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)