System Shock 2, Shadow Man i Wizardry w nowym Humble Weekly Bundle

Strona głównaSystem Shock 2, Shadow Man i Wizardry w nowym Humble Weekly Bundle
09.05.2014 09:49
System Shock 2, Shadow Man i Wizardry w nowym Humble Weekly Bundle
marcindmjqtx
marcindmjqtx

Hitów sprzed lat jest zresztą więcej.

Wizardry 6, Wizardry 7 i Shadow Man, czyli gra w klimatach voodoo od Acclaim - to podstawowa trójka propozycji w nowym Humble Weekly Bundle. Płacić można ile się chce, ale prawdziwe rarytasy czekają po przekroczeniu kolejnych progów cenowych.

5 dolarów daje dostęp do klasyków epoki "multimedialnych" przygodówek - Harvester i The 7th Guest. Oraz najlepszej w tym gronie I Have No Mouth And I Must Scream, opartej na opowiadaniu Harlana Ellisona o Sztucznej Inteligencji. Już w tym momencie gra robi się warta świeczki, a po wysupłaniu co najmniej 9 dolarów do oferty dochodzą The 11th Hour, Wizardry 8 i System Shock 2.

Owszem, 9 dolarów za te klasyki to relatywnie dużo, jeśli porównać do zwyczajowych cen pakietów gier w Humble Bundle. Ale nie zapominajmy, że tu chodzi również o cel charytatywny. Dla mnie to akurat jeden z najlepszych pakietów, tym cenniejszy, że przez wiele lat zagrać w IHNMAIMS czy System Shock 2 nie było łatwo z powodów sprzętowych. Za przywrócenie tych gier do stanu pozwalającego na zabawę na nowych konfiguracjach sprzętowych odpowiada Night Dive Studios, które - jak mówią znaki na niebie i ziemi - w dalszej kolejności zabierze się za odrestaurowanie No One Lives Forever.

[Źródło: Humble Bundle]

Marcin Kosman

326828537078634538
Udostępnij:
Komentarze (0)