Symulator Farmy 17: Pure Farming nową pozycją w ofercie Wydawnictwa Techland

Symulator Farmy 17: Pure Farming nową pozycją w ofercie Wydawnictwa Techland

Redakcja
02.08.2016 10:00, aktualizacja: 02.08.2016 17:20

Wydawnictwo Techland z dumą ogłasza, że wprowadzi na rynek własny symulator rolniczy - Symulator Farmy 17: Pure Farming. Nowa pozycja, z tego cieszącego się niesłabnącą popularnością gatunku, ma być dużym krokiem w jego rozwoju ujmując tematykę zdecydowanie szerzej niż dotychczas.

Obraz

Za produkcję Symulatora Farmy 17: Pure Farming odpowiada Techland razem z niezależnym studiem Ice Flames. Zespół planuje wstrząsnąć gatunkiem dzięki wprowadzeniu wielu unikalnych funkcji i trybów. Stawia sobie za cel stworzenie najbardziej kompletnego symulatora farmy na świecie. Techland posiada wieloletnie doświadczenie w wydawaniu gier z tego gatunku, które postanawia wykorzystać wprowadzając na rynek swoją własną grę.

„Zdajemy sobie sprawę, że na rynku jest wiele symulatorów farmy. Patrząc jednak na ich zawartość zauważyliśmy, że wiele z nich nie uwzględnia w rozgrywce lub niewystarczająco szeroko traktuje aspekty nieodzownie związane w prawdziwym rolnictwem. Fani gatunku też widzą to od lat i zwracają się z prośbą do deweloperów o dodanie tych elementów. Dlatego chcemy być tymi, którzy dadzą im wszystkie te niuanse rozgrywki, których im dotychczas brakowało.” – mówi główny producent Symulatora Farmy 17: Pure Farming, Kornel Jaskuła.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)