Syberia I i Syberia 2 za darmo. Zostało kilka godzin

Syberia I i Syberia 2 za darmo. Zostało kilka godzin

Syberia
Syberia
Źródło zdjęć: © Microids.com
29.09.2021 12:49

Syberia i Syberia 2 dostępne są za darmo na Steam. Oferta jest ograniczona czasowo, więc warto się pospieszyć, by zgarnąć te klasyczne przygodówki w stylu point and click.

SyberiaSyberia 2 dostępne są za darmo na Steam. Te kultowe już gry point and click można odebrać na wspomnianej platformie tylko do 29 września do godziny 19:00! Jeśli zatem zależy wam na podróży w czasie i powrocie do znanych sprzed blisko 20 lat tytułów, warto się pospieszyć.

Pierwsza Syberia została wydana już wiele razy. W 2002 roku trafiła na komputery osobiste, rok później na pierwszego Xboxa i PlayStation 2, w 2008 wydano ją na Nintendo DS, w 2013 wylądowała na iOS i Android, grudzień 2014 przyniósł wersje na PS3 i Xbox 360, aż w 2017 roku gra trafiła na Nintendo Switch. Już samo to świadczy o tym, że jest ona otoczona prawdziwym kultem. I stajemy teraz przed szansą, by ograć ją za darmo po 19 latach od premiery. Żal nie skorzystać.

Fabuła gry opowiada historię amerykańskiej prawniczki Kate Walker, która zajmuje się sprawą przejęcia fabryki zabawek zlokalizowanej w Europie. Po przybyciu na miejsce okazuje się, że jej właścicielka nie żyje, a jej spadkobierca poszukuje w Rosji wyspy, na której żyją mamuty.

Druga część, czyli, po prostu, Syberia 2, wylądowała w 2004 roku od razu na PC, Xboxie i PS2. Jednak również doczekała się kolejnych wersji. W 2015 pojawiła się na Andoridzie, iOS, i PS3. Podobnie jak poprzedniczka, została też wydana na Nintendo Switch w 2017 roku.

Syberia 2 to bezpośrednia kontynuacja pierwszej części. Grę rozpoczynamy w miejscu zakończenia "jedynki" i kontynuujemy rozpoczęte w niej wątki.

SyberiaSyberia 2 dostępne są w sklepie Steam do 29 września do godziny 19.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)