Syberia 3 w ruchu. Po 7 latach zawirowań w końcu trafi do sklepów

Prawie 9 minut rozgrywki z kontynuacji jednej z najlepszych gier przygodowych w historii gatunku.

Syberia 3 w ruchu. Po 7 latach zawirowań w końcu trafi do sklepów
Oskar Śniegowski

19.06.2016 14:37

Premierę pierwszej i trzeciej części przygód Kate Walker będzie dzieliło aż 14 długich lat, ale na szczęście sama Pani prawnik nie postarzała ani o dzień i kolejny raz zabierze nas w podróż do alternatywnej, lekko steampunkowej rzeczywistości.

Kiedy patrzę na wymagania pierwszej Syberii – Pentium III, 64MB RAMu i karta Riva TNT2, to na twarzy pojawia mi się delikatny uśmiech, a w kąciku oka łezka, w głośnikach akurat leci On Melancholy Hill, więc emocje zostały lekko spotęgowane. Złota era przygodówek dobiegała wtedy końca, a Syberia była jej ukoronowaniem. Trzecia część gry trafi w końcu na nasze dysku już 1 grudnia, a jak będzie się prezentowała, możecie zobaczyć poniżej.

Czy przejście na trójwymiarowy silnik graficzny wyszło produkcji na dobre? Wydaje się, że tak, jednak finalną ocenę wydam po zagraniu. Studio Microids obiecuje, że klimat serii nie ucierpi zbytnio z powodu utraty pięknych dwuwymiarowych teł. Trzymam za słowo. Mam wiele dobrych wspomnień związanych z pierwszą Syberią.

[Źródło: VG247]

Oskar Śniegowski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
wiadomościsyberiamicroids
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)
© Polygamia
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.