Świętuj Xbox Night z Polygamią i weź udział w konkursie Guitar Hero: World Tour

Świętuj Xbox Night z Polygamią i weź udział w konkursie Guitar Hero: World Tour

Świętuj Xbox Night z Polygamią i weź udział w konkursie Guitar Hero: World Tour
marcindmjqtx
05.06.2009 22:43, aktualizacja: 11.01.2016 18:13

W związku z otwarciem pierwszego klubu Xboxa 360 zapraszamy Was na ''Xbox Night", czyli imprezę, w której nie tylko sprawdzicie swoje umiejętności w turnieju Fight Night Round 4 oraz GH: World Tour, ale również otrzymacie szansę wygrania ciekawych nagród. Największą atrakcją z całą pewnością będzie jednak możliwość spotkania się z częścią redakcji renomowanego bloga o grach Polygamia.pl, który objął patronat medialny nad imprezą.

''Xbox Night'' odbędzie się 13 czerwca w klubie Lucid i ruszy już o godzinie 12, więc zaznaczcie sobie następną sobotę w kalendarzu. Szczegóły odnajdziecie w informacji prasowej. Mam nadzieję, że jeśli nie ze mną to z Toreadem i Kennerem na pewno się zobaczycie. Będzie mnóstwo dobrej zabawy, więc wpadajcie.

Warszawa, 5 czerwca 2009 r. - Już 13 czerwca zapraszamy wszystkich graczy na „Xbox Night” pierwszą z cyklicznych imprez w warszawskim klubie Lucid. Na specjalnie przygotowanych stanowiskach, wszyscy chętni będą mogli przedpremierowo zagrać w ''Fight Night Round 4'', a także wziąć udział w turnieju „Guitar Hero World Tour”, nad którym patronat objął serwis Polygamia.pl. Na zwycięzców czekają ciekawe nagrody.

Impreza rozpocznie się o godzinie 12:00 i potrwa do późnych godzin nocnych. Przez cały czas będzie można toczyć bokserskie pojedynki w najnowszą grę - ''Fight Night Round 4''. O godzinie 18 przewidziany jest turniej ''Guitar Hero World Tour'', w którym udział brać będą czteroosobowe zespoły oceniane przez specjalne jury złożone z redaktorów serwisu Polygamia.pl. Wstęp na imprezę jest bezpłatny.

Oficjalna strefa konsoli Xbox 360 w klubie Lucid to pierwsze tego typu przedsięwzięcie. Docelowo ma stać się miejscem spotkań społeczności graczy, którzy w luźnej, klubowej atmosferze będą mogli razem z przyjaciółmi pograć w najnowsze gry na konsoli Xbox 360. Dzięki współpracy z największymi polskimi wydawcami gier, co miesiąc będzie można przedpremierowo zagrać w największe hity.

Warszawski klub Lucid mieszczący się w centrum handlowym Blue City to pierwsze tego typu miejsce w Polsce. Obecnie trwają rozmowy mające na celu stworzenie sieci tego typu miejsc w największych polskich miastach. Już wkrótce zostaną ogłoszone dalsze informacje w tym temacie.

326955809693526295
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)