Świetnie zapowiadający się mod do Gothika z polskim dubbingiem

Świetnie zapowiadający się mod do Gothika z polskim dubbingiem

Gothic
Gothic
Źródło zdjęć: © Bractwo spolszczenia
Barnaba Siegel
04.11.2020 07:35, aktualizacja: 01.03.2022 14:38

Ulubiona gra Polaków (moja też!) żyje nadal swoim życiem. Modów wychodzi sporo, ale Świat Skazańców 2.0 wyróżnia pełna lokalizacja. I to, że sam mod nie jest małą, osobną opowieścią, ale znacznym poszerzeniem oryginału.

"Świat Skazańców to niemiecka modyfikacja do Gothic 1, która w swoim założeniu ma w niewielkim stopniu poszerzyć podstawkę. Wypełnia świat, dodaje nowe umiejętności, postacie, grafiki, zadania, możliwość zostania Magnatem i Guru, nawiązania do 'Nocy Kruka' i wiele więcej" - pisze na Facebooku Bractwo Spolszczenia, które zajęło się lokalizacją moda.

Innym wyróżnikiem ma być wpuszczenie więcej życia w świat za barierą. Na przykład poprzez sprawienie, że NPC nie tylko będą miały liczne zajęcia, ale będą się też rozwijały. Kolejna rzecz to stosunek niezależnych postaci do Bezimiennego. "W tym modzie postacie różnie reagują na gracza, w zależności od tego, do jakiego obozu zdecydował się dołączyć" - pisze Bractwo.

Smaczkiem na pewno będzie wspomniana możliwość zostania magnatem czy interakcja z Bandytami - czyli postaciami, z którymi miał być związany oddzielny quest, ale Piranha Bytes nie ukończyła go w oryginalnej wersji "Gothika".

A jak prezentuje się polska wersja? Fantastycznie. Wiele ról zostało dogranych przez profesjonalnych lektorów.

Mod "Świat Skazańców 2.0" do Gothika można pobrać spod tego adresu.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)