Świetnie zapowiadające się Remember Me, miało być kiedyś grą wyłącznie na PlayStation 3

Strona głównaŚwietnie zapowiadające się Remember Me, miało być kiedyś grą wyłącznie na PlayStation 3
16.08.2012 12:06
Świetnie zapowiadające się Remember Me, miało być kiedyś grą wyłącznie na PlayStation 3
marcindmjqtx
marcindmjqtx

Co się stało?

bEDusYHV

Studio Dontnod pokazywało na zeszłorocznym Gamescomie szkice koncepcyjne z Adrift, gry, która miała się ukazać przy współpracy z Sony wyłącznie na PlayStation 3. Jednakże w tym roku, gra nazywa się już Remember Me, wydawcą jest Capcom i w maju 2013 roku ma trafić na Xboksa 360, PS3 i pecety.

Założyciel studia, Oskar Guilbert powiedział serwisowi Game Industry, że to już nie jest dokładnie ten sam projekt, przez ten czas rozwinął się i wyewoluował:

Sony chciało się skoncentrować na innym typie gry i nam to tak naprawdę nie pasowało. Ale jesteśmy w bardzo dobrych stosunkach z nimi. W zeszłym roku Sony wstrzymało pewną liczbę gier i odebraliśmy prawa do marki i mogliśmy tworzyć dalej dzięki wsparciu inwestorów. Po tym mogliśmy podpisać umowę z wydawcą, którego portfolio bardziej pasuje do gry.

bEDusYHX

Remember Me zdaje się być grą z (pół?)otwartym światem z dużym naciskiem na skradanie się i walkę wręcz, gdy już zostanie się zauważonym. Na moje oko, "Splinter Cell Umysłu", ale jeśli przegapiliście zwiastuny wcześniej, to obejrzyjcie teraz, gra zapowiada się naprawdę interesująco:

Źródło: Game Industry

Konrad Hildebrand

327133373154285610
bEDusYIT