Gracze ponownie pokochali przygody Joela i zgrzybiałej ludzkości.

bEKZuSiJ

The Last of Us: Remastered okazało się wielkim hitem, a świetna sprzedaż potwierdza, że bardzo wysokie oceny nie wzięły się znikąd. Ulepszone TLoU to trzecia gra w tym roku, która utrzymała się na szczycie listy sprzedażowej przez przynajmniej trzy tygodnie z rzędu (HL3 confirmed). Wcześniej dokonały tego tylko Titanfall i Watch Dogs. Trzeba jednak zauważyć, że obydwa te tytuły dostępne były na więcej niż jednej platformie.

Kolejne miejsca na podium zajął Watch Dogs, który od swojej premiery w maju nieprzerwanie utrzymuje się w czołówce stawki oraz Minecraft: Xbox 360 Edition. Całość przedstawia się następująco:

1. The Last of Us: Remastered 2.Watch Dogs 3. Minecraft: Xbox 360 Edition 4. Call of Duty: Ghosts 5. Minecraft PS3 Edition 6. The Lego Movie Videogame 7. FIFA 14 8. Grand Theft Auto 5 9. Battlefield 4 10. Titanfall Gamescom skończył posuchę pozostałą po sezonie ogórkowym, ale na premiery największych produkcji tego roku musimy jeszcze trochę poczekać. Wtedy pewnie doczekamy się większych przetasować na powyższej liście.

bEKZuSiL

[Źródło: CVG]

Oskar Śniegowski

326936563441752106
bEKZuSjH