Świetna reklama Forzy Motorsport 6! Rozpoznacie wszystkie gry?

Świetna reklama Forzy Motorsport 6! Rozpoznacie wszystkie gry?
marcindmjqtx

05.09.2015 12:30, aktual.: 05.01.2016 14:54

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Forza: Dziedzictwo. Wyścig po tytuł najlepszej samochodówki wszechczasów trwa nieprzerwanie, a meta ucieka przed goniącymi.

Microsoft opublikował nową reklamę telewizyjną Forzy Motorsport 6. "Dziedzictwo", bo taką wzniosłą nazwą obdarzył ją Gigant z Redmond, zabiera nas w 90 sekundową podróż przez legendarne produkcje ostatnich 40 lat. Jest kultowy Gran Trak 10 z 1974 roku, jest Pole Position wydane przez Namco w 1982, jest nawet Ridge Racer. Riiiiidge raceeer!

Reklama jest po prostu świetna, ale równie interesujący jest proces jej powstawania. Aby osiągnąć realistycznie wyglądający samochód w pikselowym świecie, kosztujący kilka milionów dolarów prototyp Forda GT (tego samego, który widzimy prawie w każdej możliwej reklamie, na pudełku gry i pojawił się nawet na konferencji na E3) został oznaczony specjalnymi markerami i sfotografowany w rzeczywistości stojąc na specjalnej hydraulicznej platformie, tak aby każdy kadr pasował idealnie do świata, w którym zostanie osadzony.

Gamespot

Jeżeli interesuje Was piosenka lecąca w tle, to służę pomocą i podaję, iż jest to "Danger! High Voltage" od Electric Six. Reklama pojawi się w telewizji w trakcie wyścigu Formuły 1 o Grand Prix Włoch. Nie wiadomo czy polscy telewidzowie ją zobaczą.

Premiera Forza Motorsport 6 już 18 września. Oczywiście tylko na Xboksie One.

[Źródło: AllGamesBeta & Gamespot]

Oskar Śniegowski

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)