Świat ma Seana Beana, a my Andrzeja Chyrę - poznaliśmy polską obsadę Kholat

Strona głównaŚwiat ma Seana Beana, a my Andrzeja Chyrę - poznaliśmy polską obsadę Kholat
30.04.2015 10:48
Świat ma Seana Beana, a my Andrzeja Chyrę - poznaliśmy polską obsadę Kholat
marcindmjqtx
marcindmjqtx

Mało tego, w grze wystąpi też Grucha!

bEJOkbtx

IMGN.PRO, twórcy Kholat, kontynuują tradycję ogłaszania uznanych artystów współpracujących przy ich debiutanckiej grze. Po Seanie Beanie wcielającym się w anglojęzycznego narratora i Mary Elizabeth McGlynn nagrywającej wokal do jednego z utworów, przyszła pora na polskie uderzenie - poznaliśmy obsadę rodzimej wersji językowej.

W roli narratora, tajemniczego Antona, Seana Beana zastąpi Andrzej Chyra - jeden z najbardziej utalentowanych aktorów w naszym kraju. Innym świetnym aktorem biorącym udział przy nagraniach jest Mirosław Zbrojewicz znany najlepiej ze swojej roli w "Chłopaki nie płaczą". Wcieli się on w agenta Witalija Grazeniuka. Do obsady należą także Miłogost Reczek - sprawdzony aktor dubbingujący z wielu gier - i Justyna Wasilewska ("Dżej Dżej", "Hotel 52").

Polski dubbing jest "ukłonem w stronę rodzimych graczy", bowiem polskie voice-overy wraz z angielskimi w momencie premiery będą jedynymi na świecie. Gra wyjdzie 10 czerwca i przypominamy, że zapowiada się naprawdę ciekawie.

bEJOkbtz

W jaką wersję językową zagracie? Postawicie na swojskość i śmietankę polskiego aktorstwa, czy jednak skusi Was Sean Bean? I przede wszystkim: myślicie, że grając w polską wersję, uchronicie narratora przed śmiercią?

[źródło: informacja prasowa]

Patryk Fijałkowski

327142004964808746
Udostępnij:
bEJOkbuv