SVER 4 EVER! Mamy dla Was 256 kluczy do bety MAGa

SVER 4 EVER! Mamy dla Was 256 kluczy do bety MAGa24.11.2009 17:00
SVER 4 EVER! Mamy dla Was 256 kluczy do bety MAGa
marcindmjqtx

Baczność żołnierze! Mamy dla Was niespodziankę - do rozdania jest 256 kluczy do bety MAGa. Ale to nie wszystko - wraz z SCEP i zaprzyjaźnionymi serwisami przygotowaliśmy dla Was małą zabawę. Zainteresowani?

EDYCJA: PROSZĘ JUŻ NIE PRZESYŁAĆ MAILI, PONIEWAŻ WSZYSTKIE KODY ZOSTAŁY ROZESŁANE.

Na starcie garść historii. Jest rok 2025. Mamy tak zwaną Wojnę Cienia, w której udział biorą Prywatne Korporacje Wojskowe. Gdy świat po raz kolejny znalazł się na krawędzi zagłady z powodu szalejących kryzysów zarówno ekonomicznych, jak i energetycznych, jego przywódcy zostali zmuszeni do nawiązania porozumienia nazwanego Milenijnym. Nie oznaczało to oczywiście, że wojna się skończy. Po prostu o wpływy zaczęły walczyć PKW.

I tu zaczyna się nasza zabawa. Mamy 3 frakcje - SVER, VALOR i RAVEN, 3 serwisy - Polygamię, Gamezillę i Gry-OnLine oraz grę, która wspiera do 256 graczy na jednym serwerze naraz.

Każdy z serwisów wybrał swoją frakcję i są to odpowiednio:

  • Polygamia - S.V.E.R. - S.V.E.R ma swą bazę w Groznym, w Republice Czeczenii. Żołnierze tej korporacji wyróżniają się niekonwencjonalnym strojem i zaciekłym stylem walki. W szeregach S.V.E.R znajdują się byli żołnierze i zwykli obywatele, niektórzy z nich mają podobno niejasną przeszłość.
  • Gamezilla - RAVEN - Raven Industries, GmbH z siedzibą w Wiedniu, w Austrii świadczy usługi militarne korzystając z najnowocześniejszej techniki i zaawansowanej koordynacji taktycznej.
  • Gry-OnLine - VALOR - Firma Valor Inc. została założona przez byłych oficerów U.S. Army. Oferuje ona usługi doświadczonego zespołu weteranów ściągniętych z amerykańskich, brytyjskich i meksykańskich oddziałów specjalnych. Siedziba firmy znajduje się w dzikich ostępach Alaski.  

Dlaczego SVER? Wydał się nam jakoś najbliższy. Nasza technologia nie zawsze działa tak jakbyśmy chcieli,  działamy niekonwencjonalnie i po partyzancku no i lubimy A zresztą, nieważne.

Ważne jest natomiast, że jeśli chcecie wziąć udział w zabawie, to powinniście napisać do nas po ten klucz na adres konkurs@polygamia.pl. W mailu proszę podać link do swojego profilu na Polygamii. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Po otrzymaniu klucza, prosimy o stworzenie sobie postaci ze SVERU, o ile rzecz jasna chcecie się z nami identyfikować. Życzymy miłej zabawy.

Beta potrwa do 4 grudnia.

327068071783917847
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Komentarze (0)