Survarium w pudełku? Już w listopadzie i tylko w Polsce

Survarium w pudełku? Już w listopadzie i tylko w Polsce

Survarium w pudełku? Już w listopadzie i tylko w Polsce
marcindmjqtx
14.10.2014 12:21, aktualizacja: 08.01.2016 13:27

Pojawienie się postapokaliptycznego MMO na sklepowych półkach, uświetnią w naszym kraju dodatkowe atrakcje.

[Aktualizacja]: Data polskiej premiery została przyspieszona. IMGN.PRO informuje:

Jest nam niezwykle miło przekazać wiadomość z ostatniej chwili - data Polskiej premiery pudełkowej wersji Survarium będzie miała miejsce 21-11-2014. Oznacza to tydzień ekskluzywności dla polskiego wydania pudełkowego, w stosunku do otwartej wersji beta dla całego świata, która zostanie publicznie udostępniona 28 listopada.

[Oryginalny wpis]: Na początku muszę Was chyba rozczarować. Pudełkowe wydanie, o którym mowa nie będzie zawierać jeszcze kodu na pełną wersję Survarium. To jeszcze nie jest ten moment, gdy "wyjdzie" ona z zamkniętej bety, ale i tak 28 listopada będzie dniem, który polscy fani postapokaliptycznych klimatów powinni zaznaczyć w kalendarzu na czerwono.

Właśnie wtedy do sklepów trafi jedyne na świecie pudelkowe wydanie Survarium. Dlaczego tak? Światło na sprawę rzucają chociażby wczorajsze słowa Adriana Chmielarza, który powiedział nam, że Zaginięcie Ethana Cartera w pudełku sprzedaje się u nas cztery razy lepiej, niż wersja cyfrowa. Dodał też, że to ewenement na skalę światową.

Survarium to gra free-to-play, więc oczywistym jest, że w pudełku oprócz klienta zamkniętej bety musi znaleźć się coś jeszcze. Wydając 50 złotych bez jednego grosza otrzymamy:

  • płytę DVD z grą i ścieżką dźwiękową
  • mini-przewodnik po świecie Survarium
  • naklejki i przypinki
  • kod na 2000 sztuk złota
  • konto premium na trzy miesiące
  • zestaw polskich tarcz i emblematów do użytku w grze

Ale to nie wszystko.

Tego samego dnia do księgarń trafi też "Łowca z lasu". To pierwsza z serii towarzyszących grze książek, autorstwa Andrieja Lewickiego, wydawanej u nas przez Fabrykę Słów. W komunikacie prasowym czytamy:

[...]z okazji premiery gry i książki w Warszawie odbędzie się specjalna impreza dla fanów zony. Do głównych atrakcji zaliczyć można spotkania: z developerami gry ze studia Vostok, autorem książki Andriejem Lewickim oraz prawdziwym „stalkerem” - Krystianem Machnikiem, założycielem portalu Napromieniowani.pl który opowie o tym jak naprawdę wygląda Czarnobylska Strefa i zaprezentuje materiały ze swojej ostatniej wyprawy w tamte rejony. Oprócz tego w trakcie imprezy będzie można zdobyć gry, książki i wiele innych gadżetów związanych z uniwersum Survarium. Wydawcą gry w Polsce jest firma IMGN.PRO, która chciałaby, by podobne spotkania fanów gier i książek traktujących o tej tematyce odbywały się regularnie.

Pamiętajcie, że chęć dołączenia do zamkniętej bety Survarium możecie w każdej chwili zgłosić na stronie gry.

Maciej Kowalik

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)