Superhot - próbujemy nie przejść gry w 12 minut [WIDEO]

Dziś ma swoją premierę jedna z najbardziej oryginalnych gier tego roku. Z tej okazji wskakujemy w sam środek akcji i pokazujemy jak przebiegają niespotykane w innych strzelaninach zabawy z czasem.

Superhot - próbujemy nie przejść gry w 12 minut [WIDEO]
Maciej Kowalik

Ok, z tym kończeniem gry w 12 minut mocno się wyzłośliwiam - kampania fabularna w SUPERHOT rzeczywiście jest bardzo krótka, ale nie aż tak krótka. Wspomniany wynik da się co najwyżej osiągnąć w trybie speedrun, a i to przy ogromnej dawce samozaparcia, po długich godzinach treningu w ramach pozostałych trybów zabawy.

Po co więc te złośliwości? Ano po to, by podkreślić że SUPERHOT, choć świetny, jest grą dla specyficznego odbiorcy - to produkcja kierowana do osób uwielbiających śrubować swoje wyniki i wielokrotnie rozgrywać te same poziomy w ramach eksperymentów z opcjami modyfikującymi mechanikę zabawy. Jeśli macie do gier „tradycyjne” podejście i daniem głównym zawsze jest dla Was kampania, a reszta to tylko mało istotne duperele, w najlepszym wypadku będziecie mieć mieszane uczucia. Bo tryb fabularny, owszem, intryguje, burzy czwartą ścianę i towarzyszy mu genialna otoczka, ale przy pierwszym podejściu pęka w niecałe dwie godziny.

O tym, co jeszcze powinniście wiedzieć traktuje poniższy materiał. Spoilery? Jeśli chodzi o fabułę - absolutnie żadnych. Jeśli chodzi o wygląd/przebieg poziomów - trochę w tle widać. Natomiast akcja pędzi na złamanie karku, więc raczej nie zdążycie tego zapamiętać.

SUPERHOT - bawimy się czasem i czasem narzekamy na czas trwania

Rafał Kurpiewski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
wiadomościpolecamysuperhot

Wybrane dla Ciebie

Komentarze (1)
© Polygamia
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.