Superbohaterowie i superzłoczyńcy - w TT Games pracują ponoć nad dwiema legogrami

Superbohaterowie i superzłoczyńcy - w TT Games pracują ponoć nad dwiema legogrami

Superbohaterowie i superzłoczyńcy - w TT Games pracują ponoć nad dwiema legogrami
Maciej Kowalik
16.01.2018 13:31

W serii zadebiutować mają Iniemamocni.

Tak naprawdę, niusem będzie dopiero to, jeśli taśmociąg produkujący kolejne odsłony gier spod znaku Lego Znanamarka kiedyś się zatrzyma. Ale może dobrze zawczasu wiedzieć nad czym pracują w TT Games tym razem. Chociażby w kontekście planowania prezentów dla pociech.

A Liam Robertson to jedna z osób z branży, które nie robią z gęby cholewy, więc ryzyko pisania głupot jest niewielkie. Z różnych źródeł dowiedział się, że w ciągu najbliższych dwunastu miesięcy zagramy w dwie nowe odsłony serii.

Pierwsza z nich ma towarzyszyć powrotowi na kinowe ekrany superrodzinki Iniemamocnych. Poza namierzeniem marki, za którą wzięli się developerzy Robertson nie podrzuca wielu konkretów. Ale zauważa, że skoro film będzie sequelem, a gra debiutem Iniemamocnych w klockowej serii, to znajdziemy w niej pewnie elementy obu filmów.

Ja z kolei fanom rodzinki doradzam trzymanie kciuków za jak największe odstępstwa filmowego kanonu. Legogry, które kazały odgrywać obejrzane wcześniej wydarzenia uważam za te słabsze momenty serii. A tymczasem zupełnie świeży scenariusz, towarzyszący ostatniemu Lego Marvel Superheroes 2, za który odpowiada Kurt Busiek, podniósł poprzeczkę trybom fabularnym w serii. Choć akurat jemu pozwolono mocno poszaleć.

325546361666155122

Czyli chyba szykuje się jeden świeżutki (oby!) debiut i jedna dokładka kilkukrotnie przerabianego materiału, ale serwowana inaczej.

Maciej Kowalik

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)